Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak szorulasos babanak?

Mit adjak szorulasos babanak?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar kemennye valik 8 honaposom szeklete,nagyon erolkodik,egy nap tobbszor is van keves kemeny szinte golyo szeru kaki a pelusban,piros a feneke,gondolom azert mert megerolteti .

En fozok neki cukkinit,krumplit brokkolit paradicsimot ( sokat) barackot,meggyet ,almat kap. A fozelekbe olivaolajat teszek neki,almat,repat,krumplit csak akkor kap ha jo a szeklet,de egybol visszalrmenyedik.szinte csak paradicsomosat es barackosat adhatnek neki,hogy nagyjabol ne legyen szorulasos,dehat aznagyon egyoldalu lenne. Meg csak nem is suritek krumplival ez miatt. Lehet,hogy igy is tul surure csinalom az eteleit? Mit adjak neli,ami lazitja kicsit?



#baba #szorulasos
2014. okt. 30. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Lányomnak az enyhe kamilla-tea segített (nem filteres, hanem patikai csomagos). Tényleg nagyon enyhére főztem, és olyankor mindig könnyebben jött a kaki. Étkezések között adtam neki egy keveset.

Krumplival én sem sűrítettem, hanem inkább Sinlacot használtam sűrítésre. Illetve több gyümölcsöt adtam neki, pl. a szilvás, őszibarackos, meggyes ételek is segítettek ilyenkor.

2014. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!