Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Alma után mi legyen a következő?

Alma után mi legyen a következő?

Figyelt kérdés
Ezek vannak most itthon. 7 hónapos, anyatejes, de örömmel fogyaszt almát. Indítanám neki a "kóstoló kurzust" 4-5 naponta cserével.

2022. jan. 27. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Sütőtök
Krumpli
Édesburgonya
Cukkini
Avokádó
Gesztenye
Földimogyoró (natúr krém)
Szezámmag (natúr krém)
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Levesben főtt rèpa, az nagyon finom.
2022. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért folytatnám a tökkel, hogy legyen valami, ami kicsit lazítja a székletet, a krumpli+ alma lehet, hogy fogná a hasát.
2022. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mogyoró meg szezámmag????
2022. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Muszáj csak egyfélét adni neki? Szerintem valami húst is tehetsz mellé, csirkét pl.

A fiam 7 és fél hónapos de elég sokmindent eszik.

Mondjuk én üvegeset adok neki csak. Több mindent evett már, a zöldbabon kívül mindent szeret és semmitől sem lett baja :)

2022. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Sütőtök, vagy édesburgonya.

Mogyorót és szezámmagot még ne!

2022. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most sok mindennek nincs szezonja, de igaza van a 2#-nek, székletlazító hatásúakat próbálj inkább, mert az új típusú étel amúgy is megterhelheti a pocakját, jobb nem megfogatni a kakit.

Sütőtök, barack, meggy, körte, szilva, ilyenek. Lányomnak is télen kezdtük anno a ht-t, csomó mindent üvegesből kóstolt (amit a készítési eljárása miatt nem tekintenek teljes értékű bevezetésnek), köszöni szépen, jól van. Amit tudsz esetleg, fagyasztottan vegyél, az mégis igazibb.

Én amúgy alma után édesburgonyát adtam, de tényleg hasfogós volt. Ugyanígy vigyázni kell a banánnal is, dettó megköti a székletet.

2022. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk édesburgonya a befutó. Jobban szereti mint az almát.
2022. jan. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!