Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2 éves gyereknek kesudiot...

2 éves gyereknek kesudiot adhatok egészben?

Figyelt kérdés
Evett mar diót, mogyorót, datálta, nincs allergiaja. Mar jo ideje minden eszik, egesz magvakat meg nem adtam neki. Nyilván nem egyedul eszi es oda fogok figyelni de szerintetek biztonságos mar ezzel próbálkozni?
2022. jan. 28. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a gyerekedet.

Egyik gyerekemnek nem adtam volna, másiknak simán.

2022. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
A kesudio az egyetlen amire pld a nagylanyom allergias,tiszta potty,pedig magvakat eszunk,szoval allergen. Ne adj neki :/ masreszt a magok konnyen a torkaba csusznak,nalunk mindig felrenyelik a mogyorot,de meg en is.🤔
2022. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered. Az én lányom kb másfél évesen már evett, ő ügyesen és odafigyelve eszik.
2022. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4-ből 3-nak adtam már keményebbeket is 2 évesen (mogyoró, mandula), na a második gyereknek még 5 évesen sem, mert rohan, fut, szalad, sajnos evés közben is.
2022. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adnék. Mert fulladás veszélyes. 3 éves kor alatt nem.
2022. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!