Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknél kék foltokat...

2 éves gyereknél kék foltokat mivel lehet kenni?

Figyelt kérdés
Folyton csetlik-botlik, sok a lábán/térdén az apró zúzódás.
2021. aug. 13. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem felesleges. A fiam 17 hónapos, rajta is van itt ott..térdén, lábszárán, kezén :D mire elmúlik az egyik, jön a másik. :D én nem kenem semmivel:)
2021. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

2 éves a gyerek, nincs olyan nap, hogy ne lenne rajta valahol kék-zöld folt.

Soha az eletbe nem kentem semmivel. Minek?!

2021. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmivel.
2021. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen felesleges. Fel sem merül ilyen. Meggyógyul magától.
2021. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudod kenni semmivel ami hatásos lenne. Azért lesz kék-zöld mert egy hajszálér elpattan. Felszívódik magától, nem lehet gyorsítani a folyamatot.
2021. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Feketenadálytő krém.

Én szoktam lányaimat kenni ha már tényleg borzalmasan festenek.

Nagyobbik lányom rettentő csúnya flekkeket szokott produkálni. Ő az a fajta aki eltitkolja ha fáj valami. Múltkor pl nem tudom hova verte be a sípcsontját, de egy tojás nagyságú dudor lett. Gondolhatod, hogy nézett ki. Gyorsabban gyógyul ha ezzel kenem.

2021. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen az egyik gyerek. Én is ilyen vagyok, nekem gyengék az érfalak, egy szúnyog csípéstől fél tenyérnyi kék foltom lesz, ha csak neki dőlök jobban valaminek attól is. Nekem nem tudott az orvos mit tanácsolni, a gyerkekre pedig azt mondta öröklődő
2021. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 13. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!