Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire brutális...

Szerintetek mennyire brutális altatási módszer ez egy 2 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Mostanában az lett a hobbija, hogy nem aludt el magától este 8kor, hanem 10ig, éjfélig randalírozott. Ezt meguntuk egy hete, este 8-kor megmondtuk neki, hogy nem jöhet ki az ágyából, ő szót fogad, de nem tetszik neki, ilyenkor hiszti van 10-15 percig, de aztán elalszik. A szobája ajtaja nyitva van, nincs elzárva tőlünk, de nem megyünk be babusgatni, hagyjuk hogy lenyugodjon, és elaludjon. Mit gondoltok, nem lesz lelki sérült emiatt? Még csak egy hete van ez, remélem előbb-utóbb sírás nélkül is el fog aludni, ha szólunk neki, hogy fekvés van.
2021. nov. 30. 20:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk ugyan ez volt, ha bent voltam 1 órát is verődött, ha megmozdultam egyből emelte a fejét, nekünk 1 nap volt 15 perc üvöltés, én bementem simi majd ki, 2 nap 5 perc nem is mentem be 3.nap meg pár anyázás és ennyi.

Ha nektek ez bavált akkor maradjatok ennél, a jelenlétetek felpörgeti.

2021. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon.
2021. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%
Teljes bizalomvesztés.
2021. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Neked a 2 eves szot fogad? 😳 Nekem racsos kisagyban van,egy percet nem ul le es nem marad nyugton. Ha hivom,csak akkor jon,ha kaja van nalam... Amugy nem fogad szot semmiben. De jol csinalad. Nehogy mar 22 ig rohangasszon,nem lesz serult. Kellenek a korlatok. Bar nalunk hiaba van,letojja magasrol :(
2021. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon gáz hogy nem vagytok vele. A kislányom ekkor kezdett rosszakat álmodni, lehet fél elaludni...
2021. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
29%
mit értesz "hiszti" alatt? keservesen sír? azért ebben vannak fokozatok...
2021. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

4es, nekem nem fogad szót, mert tudja hogy én nagyon vajszívű vagyok vele. Az apja szól neki ilyenkor, neki szót fogad, mert tudja, hogy őt nem lehet kijátszani. Nincs semmi durvaság, csak megmondja, hogy ne jöjjön ki az ágyból, és ha ő mondja, az úgy van.


Ő is sajnálja, hogy nem lehet babusgatva elaltatni, és msot is szarul érezte magát, hogy csak így alszik el a gyerek, de egyszer éjjel fél egyig cipeltem itt fel alá a lakásban, már adtam neki enni-inni, de nem használt semmi, végül magától kidőlt. Szerintem senkinek sem jó, ha ilyen végletekig megyünk el, tanulja meg, hogy este 8-kor alvás van. Nem keservesen sír, csak hisztizik, mert nem tetszik neki, hogy nem őrjönghet fent 10ig. Ha keservesen sírna, nagyon sajnálnám, és vérezne érte a szívem, de most nem éreztem ilyesmit, hanem inkább azt, hogy tényleg tanulja meg, mik a szabályok, ne az legyen már tényleg, hogy mi hulla fáradtan 10kor már ki vagyunk dögölve, ő meg itt szaladgál.


Amúgy annyira magára van hagyva, hogyha felébred éjjel, szabadon átjöhet, és aludhat velünk.

2021. nov. 30. 20:54
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az időszakon mi is túl vagyunk. Sajnos sokszor volt, hogy hisztivel, sírva aludt el a lányom, de egyszerűen nem lehetett bírni hogy hajnali egyig fent dorbézol. Szerencsére csak átmenetileg tartott ez.
2021. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én majdnem két évesem is valami idegrendszeri érést ér éppen, mert alig lehet lelőni, hiába aludt délután keveset, többet, korábban, később, stb. Ezzel párhuzamosan kezdett szavakat is mondani. Szóval valószínűleg nálunk igazából érik valami idegileg és én igyekszem türelemmel lenni. De van, amikor ráparancsolok és akkor picit megszeppen, de odabújik és ha énekelek neki, végül feladja a harcot az alvás ellen.
2021. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggodj, semmi baja nem lesz ettol. Itt mindenki gondolom orakig altatja a gyereket annyira jó anya.

Nalunk is volt ilyen időszak. A gyerekem 3 oran át orditott, 3 oran keresztül oda vissza vittem az agyába. Ez még ket napig ment igy, de a harmadik nap mar csak fel orat hisztizett. Azota szinte azonnal elalszok vagy dumálgat magában.

Amikor első este uvoltott, mar en is sirtam, de akkor mar honapok ota ment ez a dacolas, hogy nem alszik vagy csak a mi agyunkban es muszaj voltam véget vetni ennek.

2021. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!