Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jó éjt hami adható abban az...

Jó éjt hami adható abban az esetben ha még a babám nem ivott tehén tejet?

Figyelt kérdés
Tejet tartalmaz. De a babám meg nem ivott tejet. Így félek neki oda adni. 6hónapos kortól lehet . A babám 8 és fél hónapos
2022. febr. 25. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam az cukor bomba
2022. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám.Egyrészt felesleges üres kalória,másrészt a tej miatt sem.
2022. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem kiséreleteznék vele éjjel. Viszont a kész bébiételeknél mindig olvasd el az összetevőket. Ezek ne legyenek benne: cukor (Ennyi féle képpen írhatják rá: dextróz, fruktóz, glükóz, maltóz, szacharóz, juharszirup, karamell, kukoricaszirup, melasz, demerara cukor, turbinado cukor, nyerscukor, invertcukor, kukorica szirup, fruktóz, galaktóz, szacharóz, glukomalt, dextrin, dextróz, xilóz, maltodextrin, szukróz, melasz, laktóz – tejcukor, karamella, barna rizs szirup, rizsszirup, malátacukor, árpamaláta, kókusz cukor, kókuszpálma cukor, pálmacukor, juharszirup, szőlőlé koncentrátum, sűrített cukornádlé, agavészirup, cirokszirup). Emellett a hozzáadott só, a színezékek, ízesítők se kellenek nekik. A tejet csak kismértékben próbáld és inkább délelőtt, de csak felforralt házi tejjel (nem vicc. Én azt meg tudom inni. 1 dl bolti tej 0,5-1napra kicsinálja az emésztésemet nekem is). Otthon is csinálhatsz nyugodtan bébiételeket. Ha szeretnéd, akkor írj és segítek ebben. Jóéjt bébiétel helyett zabból, almából és vízből lehet csinálni például egészségesebb ételt. A zab lassú felszívódású szénhidrát. Emiatt hosszabb távon elteliti. Nem lesz éjjel hamar éhes.
2022. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem adnám soha. Tele vam cukorral. Nem, nem vagyok cukorellenes, de egy ilyen cuccban több cukor van, mint amennyi a napi max adag.
2022. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!