Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meggyet, banánt, szilvát...

Meggyet, banánt, szilvát mikor és hogyan vezettétek be?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Banán az egyik első volt, amit kapott. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, szóval úgy nagyjából akkor.

Meggyet és szilvát akkor kapott, amikor szezonja volt. Nagyjából 10 hónapos kora környékén. Egyszerűen csak adtam neki felezve, magozva. Nagyon nem volt mit gondolkodni rajta.

2022. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem mikor, valószínűleg 7-8 hónaposan már ette ezeket, úgy rémlik a táblázatokban is elől vannak ezek.

A meggyet pürésítve, gesztenye masszához kevertem először. Arányban a meggy volt több. De ha óvatos lettem volna akkor egy alma vagy más gyümölcs mellé raktam volna be pár szemet a turmixba.

Szilvát is turmixoltam.

Banánt is hamar kapott a fiam, szétnyomkodtam villával. Később natúr zabkásával adtam ugyanígy.

2022. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!