Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kizárólag anyatejes babák 6...

Kizárólag anyatejes babák 6 hónap után nem lelkesek a hozzátáplálás során?

Figyelt kérdés
Olyan anyukákkal cserélnék "eszmét" :) akiknek babájuk 6 hónapig csak anyatejet kapott és utána annyira nem lelkesedett,mikor elkezdték a hozzátáplálást. A kisfiam 7 hónapos és még most kezd picit több adagokat megenni, de közben nem valami lelkes,,,kicsit kényszernek érzem ,mert inkább a cicit várja és olyan mintha alig várná,hogy befejezzük a kajcsit ...Van /volt valaki hasonló cipőben? Én azt érzem,hogy kissé még éretlen úgymond az evéshez,,,reméljük ahogy telik az idő kicsit lelkesebb lesz. Ahhoz képest ,hogy most kezd a nyelésbe is belejönni, a védőnénitől olyan táblázatot kaptunk ahol 7 hónaposan már kenyér+péksüti van feltüntetve,,,majd 12 hósan meg már tehéntej :-) Elég vicces a dolog. A gyerkőcnek még foga sincs,,nem fogom megtömni fehér lisztes kenyérrel meg péksütivel :-) Esetleg ha valaki rendelkezik modernebb hozzátáplálási táblázattal ,akkor szívesen fogadom. Ahány szakember/szakkönyv annyiféle variáció van leírva!
2014. aug. 12. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamat, én fiam csak barackot evett lelkesen, a többi hangulattól függött. Ugyanìgy éreztem, mint te, de kb 8 hónaposan megjött a kedve. 11-12 hónaposan meg azt ette, amit mi. Kicsit gyerekfüggö a dolog, fontos, hogy figyeld öt, ne eröltess semmit!
2014. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából 1-2 alkalommal jóízűen fogadta, de aztán kicsit olyan panaszkodósan nyögdécsel közben bár,, de eszeget...szerintem rögtön a cicit várná...és még emiatt van. Persze nem erőltetem...ha sír abba is hagyom.
2014. aug. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!