Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kezdtetek tejterméket a...

Mikor kezdtetek tejterméket a babàtoknak?

Figyelt kérdés
Ezalatt gondolok danone,jaurt és ezekhez hasonlókra. Esetleg mivel adtátok? Mivel kevertétek össze?

#baba #tej #tejtermék #Hozzátáplàs
2022. júl. 19. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kapott olyan ételt, amiben trappista sajt volt, aztán kapott házi túrókrémet gyümölcsösen és natúr joghurtot. Tejfölös ennivalót kb 10 hónaposan kapott, tejet pedig 1 éves kora után. Az apja tejfehérje allergiás, így nagyon oda kellett figyelnem nála..
2022. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát cukrozott joghurtokat kb 2 éves kora után, de natúr joghurtot külön beletett gyümölcsökkel már 6 hónaposan kapott (akkor kezdtük a blw-t és adtam a reggelimből)
2022. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Görög joghurtot 6 hónaposan, második reggelije volt. Cukrozott joghurtot én nem adok, de ez abszolút szülői döntés. Nálunk a zsíros görög joghurt, édesebb gyümölcsökkel (eper, barack, banán, mangó) nagy kedvenc. Én áztatok be mindig chia magot és azt is keverek hozzá.
2022. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos korában kapott először natúr joghurtot kis mennyiségben, gyümölcs püréhez keverve.
2022. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cukros cuccokat nem veszek neki, natúr joghurtot 7 hónaposan kapott először.
2022. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 flora08 ***** válasza:
8 hónapos korában adtam először neki natúr joghurtot. Babakekszet törtem össze és azt kevertem bele, szerette.
2022. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan adtam neki joghurtot majd később apró keksz, gyümi és halacskát is :D
2022. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!