Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tápszeres babátoknak mikor,...

Tápszeres babátoknak mikor, milyen sorrendben vezettétek be a tejtermékeket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos korában kezdtem natúr joghurttal, túróval.
2015. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is joghurttal kezdtem 8 hónapos korában. Gyümölcsöt keverek össze natúr joghurttal. És sajtot adtam neki belereszelve főzelèkbe. Jövőhèten adok neki túrót. Most itt tartunk.
2015. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 éves kora után natúr joghurt, aztán kemény sajtok pl főzelékbe reszelve de ha ügyesen rág, akkor lehet kis csíkokra szelve is. utána túró. tejet először csak tejbedaraként próbáltam, 3.5%-os tejből készítve, de a fiam nem eszi meg, nem issza meg semmilyen formában. még a pudingot sem, pedig, mint a gyerekek többsége, igen édesszájú .). vhol örülök is neki
2015. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!