Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Üveges húsos bébiételt 2x meg...

Üveges húsos bébiételt 2x meg lehet melegíteni ?

Figyelt kérdés

Megmelegítettem a bébiételt, elkezdtem etetni a fiamat, aki 2 kanál után bealudt evés közben. A kaját betettem a hűtőbe. 2-3 óra múlva ha felkel, újra megmelegíthetem vagy inkább kuka ?

Légyszi ne támadjatok le, csak kérdezem.

Köszi a válaszokat


2022. júl. 20. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
ha hutobe volt szerintem semmi baja nem lesz viszont ha azt sem eszi meg es fel melegiteted mar ujra ne ted hutobe es melegicsd
2022. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
igazabol konyebb ha a bebi kajabol kiszedsz amenyit gondolsz h megeszik es egy kis muanyag talba melegitesz a tobbit meg hutobe teszed bontas utan azt hiszem 3nap hutobe
2022. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt már tutira megeszi, ha felkel, akkor éhes mint a farkas. Csak minden üvegre rá van írva, hogy 24 óra után kuka, és csak 1x lehet felmelegíteni. De ez borzasztó pazlásnak gondolom, persze nem a gyereken akarok spórolni, de mégis sajnálom kidobni így hogy tudom ha felkel akkor cuppogva megeszi a 3 óraja már felbontott és 2x melegített kaját....
2022. júl. 20. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb tényleg csináld azt, hogy kiveszel belőle és akkor csak annyit melegits, mert ha marad is belőle, legalább nem az egész.
2022. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan felmelegítheted, három óra alatt semmi baja sem lesz. Lányom többször így járt....
2022. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan. Semmi baja nem lesz.
2022. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, volt amikor mi is így jártunk.
2022. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül odaadtam neki, nincs semmi baja azóta. Legkozelebb inkabb veszek ki két kanállal neki. Csak azt hittem gyorsan megeszi és utána alszik, meg szokta enni egész üveggel 1re, de az álommanó erősebb volt :)

Köszi a válaszokat.

2022. júl. 20. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!