Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babának milyen...

8 hónapos babának milyen rendszer lenne jó az étkezésben?

Figyelt kérdés

Hány óránként eszik egy ekkora baba?

Mi most még eléggé össze vissza vagyunk, de szeretnék napirendet.


2022. okt. 3. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ekkor a kisfiam reggelit és vacsorát evett, napközben pedig még anyatejet kb 3 óránként, de igény szerint szoptattam. 9 hónaposan kezdett el ebédet is kapni, de csak 11 hónaposan kezdett kialakulni az, hogy alvások előtt szopizott. Én ráhagytam, had alakuljon ki a saját ritmusában, szerintem minden baba más, nincs olyan recept ami mindenkinél beválik. A napirend nálunk inkább alváshoz kötött, mint evéshez.
2022. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyedi. Nálunk 8 hónaposan így nézett ki:

Reggeli szoptatás, tízórai : gyümölcs, ebéd főzelék hússal, uzsonna : szoptatás, vacsora sinlac és utána szoptatás. Hajnali 4: szoptatás.

De azért mert ez nálunk bevált még nem jelenti azt hogy másnak is megfelel.

2022. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!