Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » BLW-s anyukák! Titeket a...

BLW-s anyukák! Titeket a védőnő, család támogatott?

Figyelt kérdés
Az én védőnőm elég régimódi, biztos hogy nem fogja támogatni hogy nem pürézni szeretnék, meg szerintem a család is egy hülyeségnek fogja tartani, nálatok hogy volt?
2022. okt. 27. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Én védőnő vagyok és igen, támogatom a BLW-t. Utána jártam a dolgoknak hogy abban tudjam támogatni a családokat ami nekik a legjobb.


Én már 5 hónaposan meg szoktam kérdezni melyik irányt szeretnék, mert akkor nem fárasztom őket a másikkal, az általuk választott vonalhoz igazítom a kiadott szakirodalmat és a beszélgetéseket.

2022. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő megkérdezte, de én a hagyományost választottam. Szóval nála lehetett volna. Doki is kérdezte. Szóval sztem rugalmasak.
2022. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De jó, bárcsak minden védőnő ilyen lenne :)
2022. okt. 27. 17:18
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

De miért kell ebbe egyáltalán belemenni? Tök felesleges, mindenre mondjad, hogy igen, persze, úgy csinálod, aztán otthon teszed, amit jónak látsz.


Én is csak bólogattam azon a kéthavi egy találkozáson, tudod, ki áll le velük vitázni meg magyarázkodnim

2022. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek védőnőt aki kifejezetten ajánlja. Nincs joga beleszólni, ki kell állni magadért. Nálunk a család először furcsán nézett, de aztán mindenkinek tetszett. Mondjuk én nem interjúoltam meg senkit a férjemen kívül, mert úgy gondolom ez a szülők kompetenciája.
2022. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A védőnő dobta fel lehetőség gyanánt, amikor mondtam neki, hogy a kislányom elutasít minden pépes dolgot. Előtte nem is hallottam a módszerről.
2022. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is megkérdezte a védőnő, harmadik variációként mondta, hogy lehet vegyesen is. Mi végül úgy csináltuk.
2022. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

1: a védőnő mindenre ami úgy végződött, hogy a gyerek eszik boldogan tapsikolt, hogy nagyon jó anyuka, ügyes gyerek.

2: a család nem kérdőjelezett meg soha semmiben.

3: ha bárki is negatívan állt volna hozzá, azt is leszartam volna, nem az ő gyerekük.

2022. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem közöltem se a védőnővel, se a dokival, hogy mi alapján etetem a gyereket. Azok voltak a kérdések, hogy "eszik mindent?" "kapott már gyümölcsöt, zöldséget, stb", én meg mindenre mondtam, hogy igen. Ő meg mondta, hogy nagyon jó. Ennyi. Semmi közük hozzá, amíg nem éhezteted a gyereket, szerintem. :D
2022. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A családomban minden mostanában született gyerek körül szívás volt a hozzátáplálással. Mi is hagyományos módon kezdtük, a vége 2 hónap szenvedés és kétségbeesés volt, hogy a gyerek már soha nem fog megtanulni enni. Több püré landolt a falon, vagy a ruhámon, mint a gyerek gyomrában. Szóval amikor meguntam és utánaolvastam neten egy kicsit a dolgoknak és elkezdtem a falatkás táplálást, akkor utána mindenkit csak az érdekelt, hogy hogy az istenbe oldottuk meg a gondokat röpke két nap alatt.


A védőnőt sem érdekelte a módszer, ahogy az orvost sem, csak és kizárólag azt nézték, hogy a gyerek eszik-e rendesen vagy sem.


Más véleménye meg egyáltalán nem érdekel, de nem csak ebben, másban sem. Nagyon sok olyan dolog van a baba körül, amit végül az oldott meg, amikor nem a szokványos és hagyományos felfogást követtük, hanem alternatívához nyúltunk, mint a blw, vagy saját kútfőből a saját ösztöneinkre hallgatva oldottuk meg a problémát a férjemmel. Szóval nem érdekel más véleménye, amíg működnek nálunk a dolgok és semmilyen negatív következménye nincsen sem a gyerekre, sem a családunkra nézve.

2022. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!