Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » BLW-s anyukák! Titeket a...

BLW-s anyukák! Titeket a védőnő, család támogatott?

Figyelt kérdés
Az én védőnőm elég régimódi, biztos hogy nem fogja támogatni hogy nem pürézni szeretnék, meg szerintem a család is egy hülyeségnek fogja tartani, nálatok hogy volt?
2022. okt. 27. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A védőnő elfogadta, nem kötözködött, amikor először szóba került a téma, akkor azért kiadta a kis táblázatát, hogy ha szeretnék, merítsek belőle ötleteket, de ennyi volt. A gyerekorvos nem kérdezett rá a hozzátáplálás módjára, csak az eredménye érdekelte, hogy eszik-e rendesen. Akármi is lett volna amúgy a reakciójuk, ha esetleg nem támogatnak, abban a pár perces találkozóban, amikor erről beszélünk velük, max később kerültem volna a témát vagy csak simán nem hallom meg, amit javasolnak.

A családban már volt róla szó, hogy hogyan tervezzük a kezdést, mármint a férjemmel nyilván közösen megbeszéltük, de anyósomnak, anyámnak pl lelkesen meséltük, hogy mint szeretnénk-hogy szeretnénk, szóval mire nekiláttunk már nem volt meglepetés. Anyósom egy kicsit túlparázta a kérdést az elején (de ő amúgy is inkább túlféltős típus volt), olyankor is nyúlkált volna a gyerek szájába, amikor teljesen indokolatlan volt, de mi is mindig ott voltunk mellette ezekben az esetekben és rá tudtunk szólni, szóval hamar megtanulta, hogy mik a határok. Anyám meg csak bólogatott, ő nem igazán folyt ebbe bele, úgyis kb 1 éves korában látta először a nagyobbikat, addigra meg már mindegy volt úgyis.

2022. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk van a családban másik blw-s baba, így már meg sem lepődött senki. A védőnőnk semmibe sem szól bele. A gyerekorvos pedig eddig csak annyit kérdezett, hogy kapott-e már a pici darabosat. Erre gyorsan rá tudtam vágni, hogy igen.
2022. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!