Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól lehet tejbegrízt...

Mikortól lehet tejbegrízt adni a babának?

Figyelt kérdés
Nemrég keztük a hozzátáplálást/kóstoltatást (4 hós baba) nagyon szépen haladunk de ma kaptunk egy milupa finom falatok tejbegrízt amire az van írva, hogy 4 hónapos kortól. Ezt most akkor mikor lehet adni neki? Tápszeres baba, akkor pl egyik étkezéskor csak ezt kapjon vagy?
2022. nov. 2. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Amikor már bevezetted a glutént és a tejterméket.
2022. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Azt, amit írtál, négy hónapos kortól lehet adni. A bolti fajták úgy vannak kialakítva, hogy ne okozzanak bajt, tejbegríznek hívják, de amúgy nincsen sok köze az igazihoz.


Ha otthon te magad főznéd neki rendesen, ahogy a nagykönyvbrn is meg van írva a recept, na akkor várni kellene vele 1 éves koráig atej miatt. Ha szintén te készítenéd otthon, de tej helyett vízzel, akkor természetesen adható neki.

2022. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Jobb lett volna a gyereked emèsztèsènek, ha kivàrod a betöltött 6. hónapot. De ha màr hozzàtàplàlod, akkor kaphat tejbegrìzt.
2022. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Jaj ez a 6 hónapos hülyeség már rohadt unalmas.

A 3 gyerekem, köszöni szépen, jól van, a nagyobb már egyetemista, mindegyik 4 hónapos korától kapta a hozzátáplálást. Az összes rokonom, és barátnőm gyerekei is. Sőt, én is.

Minden évben más idiótaságot találnak ki.

2022. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

20 ève az a who egyèrtelmű ès egysèges tanàcsa, hogy 6 hònapos korig èrdemes vàrni a hozzàtàplàlàssal. Az Amreican Peadiatrics meg a mucsaröcsögei vèdőnő vèlemènye ehhez kèpest màsodlagos.

De ha màr kap enni a gyerek, akkor lebontott tehèntejes (tehàt ipari bèbièteles), vizes, anyatejes, tàpszeres, bizonyos növènyi tejes tejbegrìzt kaphat.

2022. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor áruld már el, gondolom tudni fogod rá a választ, ha ennyire okos vagy, hogy milyen betegsége KELLETT VOLNA hogy legyen nekem, anyáméknak, nagyanyáméknak, az összes rokonnak, nekik a gyerekeinek, az összes barátnőm gyerekeinek, meg még a saját gyerekeimnek is? Tehát várom, hogy mikor és milyen betegsége lesz már a felnőtt gyerekemnek is? Vagy gondolom mindenkinek véletlen csak szerencséje volt, ugye?

Who 🤣

2022. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
az en gyerekem nem volt anyatejen csak amig a korhazban voltunk (ma mar felnott a fiam). utana rogton attertunk a tapszerre mert en undorodtam a szoptatastol. rendesen fejlodott es 6 hetesen adtam neki ill. az anyosom tejbegrizt eleg hig volt , amikor nem voltunk otthon de aztan mivel lattam hogy semmi baja en is adtam neki szerette rendszerint vacsorara kapta.
2022. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!