Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy készíted a pürés bébiételt?

Hogy készíted a pürés bébiételt?

Figyelt kérdés
Van hozzá külön gép vagy csak főzés/párolás és botmixer?
2022. nov. 5. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Botmixer. Feleslegesnek tartottam megvenni egy újabb gépet tízezrekért, mikor semmivel nem tud többet a már meglévőknél.
2022. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Én főzés/sütés/párolás után turmixgépet használok, eddig is megvolt. Én sem akartam egy olyan gépet venni, amit használunk pár hónapig, mert utána meg már úgyis azt eszi, amit mi.

Viszont van akinek hatalmas segítség a bébiétel készítő.

2022. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Én ezt használom, aztán turmixoltam vagy később már csak szétnyomkodtam villával neki. Most pedig egészben hagyom párolás után. Szeretem ezt a gépet, magunknak is ugyanúgy ebben párolom a zöldségköretet vagy sok mindent mást (a fitnessőrült korszakom óta megvan).

2022. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 flora08 ***** válasza:
70%
Én megvettem akciósan az Avent pároló-pürésítő gépét, nagyon szerettem, rengeteget használtam, szívesen ette a kisfiam a püréket. Ha ebben gondolkodsz, érdemes utánanézni, hol mennyibe kerül, mert árban hatalmas különbségek vannak. Mostanában már ritkán használom, párolt zöldségekhez leginkább (köretnek), de az édesburgonya pürét pl. még mindig azzal készítem, sokkal jobb az állaga, mint a botmixerrel.
2022. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 5. 10:32
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem vettem ezért külön gépet. Felesleges is lett volna, mert mind a 2 gyerekem 1-1 hónapig evett csak püréket kb.
2022. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Csak villával összenyomom.
2022. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Én használtan vettem egy ismerősömtől Avent 2in1 gépet. Ők nem igazán használták, mert a babája csak üvegeset evett.

Én nagyon szeretem. Beleteszem, megpárolja, megfordítom, turmix és kész is van. Gyors, egyszerű, praktikus.

Újonnan nem vettem volna, sajnos nagyon drága.

2022. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A 61 %-os nem tudom miért pontozott le mindenkit, nekem hasznos volt!
2022. nov. 5. 12:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nyomi,ne foglalkozz vele.
2022. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!