Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Üveges bébiétel vagy saját...

Üveges bébiétel vagy saját készítésű?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Én semmiképp sem adnék üvegeset. Már csak azért sem mert mindig utólag hívják őket vissza ha valami károsat találnak benne, addigra meg kitudja hogy megette-e már a kicsi.
2020. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mind a kettő. A fiamnál úgy csináltam, hogy ha otthon voltunk, akkor saját készítésűt adtam, ha elmentünk otthonról csavarogni, akkor üvegeset adtam. Vagy ha eljátszottuk az időt, de megéhezett a gyerek, akkor is felpartintottam egy üveges babakaját. A lányomnál meg egyáltalán nem vált be a pürés állag. Annyi, hogy ha üveges bébiételt veszel, figyelj oda a cukortartalomra. Nyilván minél alacsonyabb, annál jobb.
2020. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En vegyesen adtam mindegyik gyereknek. Az elejetol igy is terveztem, mert viszonylag sokat jovunk-megyunk, utazunk, de fozok is rendszeresen.

Szoval orultem, hogy szeretik a foztomet, de annak is, hogy ha mennunk kellett, akkor elfogadtak az uvegeset is. Azt konnyebb volor kezelni.

2020. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időd és türelmed, akkor készítsd te. De semmi baj nincs az üvegessel sem. Meg azért jó, ha van vmennyi otthon, soha nem lehet tudni, mi jön közbe és ha véletlenül nem tudsz csinálni, csak benyúlsz a szekrénybe. Én eleinte üvegeset adtam, aztán én is készítettem, de volt olyan, hogy megcsúsztam vmi munkával és nem értem rá, de volt kéznél. Meg mi sokat kirándulunk és egyszerűbb azt vinni magunkkal.
2020. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Vegyes. Pont ugyanolyan elven etetem a gyereket, mint magunkat.


Ha van időm, kedvem, főzök, de nem dőlök a kardomba, ha egész napos kiránduláson vagyunk és üveges kaját kell adni a gyereknek, ahogy az se gond, ha nekünk egy hambit kell bedobnunk.


Ha nincs kedvem főzni, ugyanúgy odaadom a babának az üveges kaját, mint ahogy magunknak pizzát rendelek.


A többségében magam főzök, mert van idő, és olcsóbb, de nem vagyok egy biomami aki a játszótérre is viszi magával termoszban a pürésített húslevest.

2020. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam is tartalékban van az üveges. Ha a párom 24 órázik, tuti nem főzök és olyankor előkerül, vagy ha úgy érzem, vhogy nem teljes a napi menü, pl a sütőtökös így jött vmelyik nap.
2020. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a vegyes a legjobb. A többi válaszoló leírta miért :)
2020. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak kotyvaszthattam amit akartam, gyümölcsöt, zöldséget, husit vagy bármilyen ínyenc fogást nem fogadott el semmi itthonit (csak egész darabot de abból nem adhattam neki az elején bármit), az üveges bébiételt viszont falta mint kacsa a nokedlit. Nem volt túl jó érzés de ennie kellett ezért üvegeset kapott ameddig 13 hónaposan teljesen el nem utasította ezt a püré dolgot és nem váltott át teljesen a darabkásba. Szerintem teljesen mindegy melyiket adod.
2020. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen általam készített dolog amit megevett a sima reszelt alma volt, minden mást egyből nyomott ki a száján, már ha egyáltalán vette a hajlandóságot, hogy belekóstoljon (ő mondjuk még a kiolvasztott anyatejet sem fogadta el). Így egy idő után meguntam, hogy pepecselek aztán megy a kukába, vettem üvegeset, abból volt vagy 4 fajta amit megevett
2020. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyes! Érveket előttem leírták.
2020. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!