Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2-3 kiskanál joghurt okozhat...

2-3 kiskanál joghurt okozhat hasmenést a babánál?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, tegnap délben kapott 2-3 kiskanál baba joghurtot, amiben teljes tej van.

Most délután volt egy elég bűzös, hasmenéses széklete. Lehet a joghurttól? Valószínűleg fogzik is, az tudom, hogy az okozhat hasmenést. De nem tudom, lehetett-e a tegnapi joghurt miatt? Vagy az már korábban kijött volna? Semmi más újat nem evett.


2022. dec. 18. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehetett attól is, bár kérdés, hogy azután még miket evett.
2022. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána az ebédet nem ette meg, talán 3 kanál főzeléket evett (répás cucc volt). Tápszert evett ebédre, uzsonnára is. Aztán este tejpépet és tápszert. Hajnalban és reggel is csak tápszert fogadott el. Ma ebédre evett normálisan.
2022. dec. 18. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányomat még a répa is meghajtotta, ami híresen hasfogó.

Bármi hajthat.

De a babajoghurtok elég bullshit termékek, a sima natúr joghurt sokkal egészségesebb.

2022. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, én egyelőre nem is akartam adni neki. Csak anyósom hozta, hogy az milyen finom, hadd kóstolja meg.

Natúr joghurtot adtam gyümölcsökkel annak idején a lányomnak is. Vagy túrót. Mondjuk annak idején párszor ő is kapott ilyen bolti cuccot, sosem volt baja tőle.

2022. dec. 18. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!