Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kell kínálni,hogy...

Hogyan kell kínálni,hogy biztonságos legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék adni vajas kenyeret,babacsintát pl a kislányomnak. Nem tudom hogyan daraboljam,mekkorára. Egyéb ételeket ötleteket is szívesen fogadok.

2023. jan. 28. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én elsőnek csipkedtem vagy kenyér héját kifli csücskét hagytam hogy rágja mert abból nem tudott leharapni aztán meg pufit adtam a kezébe az ha betömi is nagyon hamar elolvad a szájába de azzal próbáltam motiválni, hogy ne az egészet hanem kisebbet harapjon.
2023. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kifli csücsök,pufi meg volt! :)


Szívesen fogadnék tízórai/ uzsi ötleteket.

2023. jan. 28. 20:15
 13/19 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, zöldség is mehet, akár párolt formában. Elmajszolja.
2023. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
9 honapos fiamnak csipkedem a kenyeret,kiflit...van,hogy par darabot lecsipek es ele rakom.szepen rakja a szajaba sorba,nem tömi egyszerre be a szajaba az osszeset
2023. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Rántotta tojás mindenféle formában,virsli ami nem füstölt májkrémes kenyér,gyümölcsök keksszel

Néha muffin ikyesmi lehet cukornélküliis .

Attól függ mit vezettél.már be neki :)

2023. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Solid starts appot érdemes letölteni, mindenféle ételhez mutat képet, hogyan aprítsd biztonságos méretre
2023. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16# Ez nekem, ötlettel anyukának nagyon király app, köszi a tippet! :)
2023. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Magyarul nincsen hasonló? Én nem találtam. Sajnos egy kukkot nem értek belőle. Tök jó, hogy van videó hogyan esznek a gyerekek pl egy banánt.
2023. jan. 29. 04:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Magyarul is vannak falatkás témában segédanyagok, de ilyen app nincs.
2023. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!