Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az etető háló teljesen biztons...

Az etető háló teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés
Clevamama
2019. júl. 24. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Követem!

Kinek melyik vált be? A szilikonos vagy a hálós?

2019. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Mennyi szemetet el lehet adni... Hacsak nincs valamilyen nyelési problémája a gyereknek (nyelőcső szűkület, letapadt arcizmok vagy hasonlók) ne vegyél ilyet, semmire sem jó.
2019. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jó. De miért ne lenne biztonságos? Nekünk a szilikonos volt. Almát, körtét szívesebben adtam abból, szőlőnél meg határozottan praktikus, nem nyeli le a magot, héjat.
2019. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked lehet szemét, nekem egy próbát megér 2000 ft-ért a gyerek biztonságáért és a magam nyugalmáért ☺️
2019. júl. 24. 12:32
 5/10 A kérdező kommentje:
1 majd írok ha megérkezik 😊
2019. júl. 24. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mite gondoljátok hasznàlni?

Mármint miért gondolod hogy a gyerek biztonságának érdeke?


Én sem láttam semmi értelmét, emiatt vagyok rá kíváncsi



Hány hónaposnak?

2019. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En is gondolkodtam rajta, de ugy voltam vele, tanuljon meg rendesen rágni. Az úgyse olyan, mint amikor sajat maga csipegeti fel a falatkákat. Több az öröm, sikerelmeny szerintem. Max annyi, hogy a keményebb falatokkal varni kell, mig bele nem jon. De az biztos, hogy biztongsagos az etetohalo. Hany hónapos a gyereked?
2019. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekünk nagyon jól bevált. 5-6-7 hónapos korában sokszor használtuk. Utána már nem kellett étkezéshez. Viszont fogzásnál nagyon jól jött, bele tenni hideg meggyet pl és hűti az ínyét vele. Tehát szerintem egész jó dolog. Ja és a szilikonos jobb szerintem, könnyebb tisztítani.
2019. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Újabb hülyeség, amit az aggódó elsőgyerekeseknek el lehet adni.
2019. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Nagyobbik lányomnál a darabos étel bevezetése alatt 10 évet öregedtem a folyamatos rettegéstől, ugyanis nagyon mohó volt, mindent egyben akart lenyelni,aztán fuldoklás lett a vége.

Ilyen esetben hasznosnak találom ezt a hálót. Rágcsálja, addig is masszirozza az inyét, közben pedig csak akkora darabok esnek ki belőle amitől nem fullad meg. Később már valóban felesleges, de az elején hasznos szerintem, úgyhogy a kisebbikkel kipróbáljuk.

2019. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!