Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejérzékeny babás Anyukák! Mi...

Tejérzékeny babás Anyukák! Mi lehet adni autós utazás alatt egy izgágán, pacsálva evő 6,5 hós babának, ha nem eszi a tápot/pépet és anyatej már szinte nincs is? Előre elkészíthető, biztonságosan cumiból önthető tápláló és finom étel lenne jó.

Figyelt kérdés

A manó napközben csak pürét és főzeléket eszik lassan és nagyon pacsálva. Éjjel álmában eszi csak a Pepti plusz 2 tápot. Nappal még a Sinemilt és a Sinlacot sem fogadja el, ízesítve sem. Néztem a Humana tejmentes pépeket, de ezeket sem előre elkészíthetőek, plusz még repceolaj is kell hozzájuk. Ezt sem enné.

Imádja a sárgarépa pürét ezért, arra gondoltam, hogy gyenge pipileves lenne összeturmixolva és ezt vinném előre elkészített ételként biztonságosan cumiban. A gyümölcsökért nincs nagyon oda. Van más házilag elkészíthető ötlet, vélemény?



2014. jún. 15. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem álltok meg és eteted meg nem a kocsiban, azzal amit amúgy is enne otthon? Nekem megeszik a Sinlacot, igaz én mindig kanállal adom, mikor autóval mentünk én egy nagyobb pohárba (avent) vittem vizet, másik pohárba pedig port gyümölccsel összekeverve és amikor eljött az etetés ideje bele öntöttem a port+gyümit a nagy pohárba összeráztam és kész volt a kaja.
2014. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az a pacsálva?
2014. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A pacsálva azt jelenti Nálam, hogy szétcsapva.

Ja és egyébként hiába állok meg az autóval, akkor is minden és mindenki olyan lesz és ha parkolóban eszünk az időjárás is bekavarhat. Valamint ölben nem szívesen eszik, marad a hordozóban etetés, így akár a kocsiba is ehetünk.

2014. jún. 15. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Étteremnél is megállhattok ott meg is melegítik neked az ételét amit otthon is enne, és etető szék is szokott lenni ilyen helyeken. (csak zárójelben mondom, hogy azért van már az a szintű pacsálós evés amit nem hagynék a gyermekemnek)Azért nem mindegy, hogy az autót is össze keni, vagy kiteszed egy székre (vagy másra) és csak a környezetét keni össze, a hordozóra pedig rá lehet teríteni egy plédet, hogy azt ne kenje össze.
2014. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!