Mogyoró bevezetése?

Figyelt kérdés

DM bio mogyoróvajjal


Elsőként az ajkára kentem egy kicsit, vártam fél órát, hogy történik e valami reakció, de szerencsére semmi.

Babacsintára szerettem volna kenni neki egy kicsit de amint bevette a szájába ki is köpte.


Ez beveztésnek számít?


Holnap újra szeretnék próbálkozni, valami másik recepttel, ha van valakinek ne tartsa magába :D


2023. márc. 27. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Milyen idős?

Valamilyen pépet nem kap? Tejpép? Zabkása? Köles? Bármilyen? Abba lehetne keverni egy kicsit meg banánt is akár, az én fiam nagyon szereti így. Vagy mogyoróvajas bundában sült banán.

2023. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Fontos lenne, hogy le is nyelje a falatot. Kisfiam első 2 db pufi után semmi, majd megevett vagy 10-et ès jött is az orrviszketès, hányás. Sajnos allergiás rá 😥 Nektek drukkolok!
2023. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
6 hosan babanra kenve
2023. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
7-8 honaposan piritosra kenve vekony csikra vagva
2023. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen pici korban én még nem adtam neki földimogyorót.


A kertünkben van erdei mogyoró bokor. Abból szoktam mogyoróvajat csinálni, abból kapott. De szerintem jóval 1 éves kora után.


Már 7 éves,annyira nem szereti a mogyorót,diót,mint én. De mindig van itthon.

2023. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!