Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itthon fagyasztott őszibar...

Van itthon fagyasztott őszibarack . Abból szeretnék a kislányomnak csinálni pürét. Ti hogy szoktátok csak simán le turmixoljátok ? Bocsi a hülye kérdésért , de első baba .

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy nem fog menni csak úgy szárazon a barack a turmixban, én akkor pici anyatejet öntöttem hozzá, de amúgy igen. :) Később joghurttal, cukormentes keksszel variáltam.
2023. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, úgy készül a püré ha leturmixolod. Nem értem mire gondolsz… hogyan máshogy csinálnánk pürét?
2023. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Az anyatej kiváló hígítani, a keksz pedig laktatóbbá teszi a kicsi számára. Nem kell hozzáadni ízesítő anyagokat, pl cukrot.

A barackot kiengeded, lecsöpögteted. Turmixolod, anyatejjel vegyíted,darált keksz segítségével tömöríted. Szerintem ennyi.

2023. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Hát gondoltam, hogy úgy készül.

Arra voltam kíváncsi hogy kell e valamit még hozzá tenni .

2023. ápr. 27. 09:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen erre voltam kíváncsi , hogy kel-e hozzá még valami😁
2023. ápr. 27. 09:52
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Kelleni nem kell. Attól is függ, hogy milyen idős babáról van szó. Ha most kezditek a hozzátáplálást, akkor csak őszibarack önmagában. Ha nem lédús akkor anyatejjel/vízzel hígítva. Kekszet biztos nem raknék még bele, amíg a glutén nincs bevezetve, illetve a szupi kifejezetten ‘babakekszek’ túlnyomó többsége is tele van cukorral.
2023. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lassan 8 hónapos a baba. Már be van vezetve a glutén.

Cukormentes háztartási kekszet szoktam neki hozzá rakni

2023. ápr. 27. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat bocsi de inkább cukros kekszet adnék mint édesítőszeres "cukormenteset"

De szuper baba kekszek is vannak.

2023. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

A detkinek van nem édes háztartási keksze. Abban édesítő sincs.

2023. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik az?
2023. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!