Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hós baba étrendjekent ez...

5 hós baba étrendjekent ez milyen?

Figyelt kérdés

Reggeli 150 ml tápszer, tízórai gyümis (málna/meggy/eper/alma/körte/áfonya) tejbegríz vagy zabkása, ebéd főzi husival, uzsonna gyumölcspüré/gabonapép/krémtúró/tejszelet/dörmi, vacsi 150 ml tápszer. Napközben vizet/teát/gyümilevet iszik.

Nem az én gyerekem. Teljesen elképedtem. Tápszeres volt születése óta, 3.5 hósan kezdték a hozzátáplálást.


2023. jún. 9. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem a te gyereked, akkor mi a kérdés?

Semmi közöd az eg világon hozzá. Van annak anyja, védőnője, gyerekorvosa...

Nyilván te is tudod, hogy nem jó, csak idejössz 💩keverni, feszültseget szítani. Sok értelme van

2023. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
5 hónaposan 3 kiváltott étkezés az komoly
2023. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem az ajánlásoknak megfelelő. De a kérdésnek szerintem sincs értelme inkább egy felhívás, hogy gyertek szidjuk együtt ezt az anyát.
2023. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Eléggé kigúvadt a szemem. Dehat mindenki így teszi tönkre a saját gyerekét, ahogy akarja.
2023. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon rossz,de semmi közöd hozzá,ha nem a te gyereked.Eleve nem kellett volna ilyen korán kezdeni,az aprómagvasok abszolút nem valók még neki,ahogy a hús,meg a cukros nasik,mint dörmi,tejszelet,stb sem és nemhogy 2,de egy étkezés se lehetne kiváltva,most kellene csak kóstoltatni amúgy.
2023. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Borzasztó. Tejszelet, meg dörmi...cukorsokk
2023. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem eszem ennyit.
2023. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Teljesen megértem, hogy ellenszenves a kérdés, érzem én is, hogy olyan, mintha közös szörnyülködésre invitálnám az embereket, de nem erről van szó. Egy 5 hós baba egyáltalán KÉPES ennyit és ilyesmiket enni?

Lehetséges, hogy a babák sokkal alkalmazkodóbbak, mint hinném? Az én 6 hósom nem eszik semmiből egy kanálnál többet... és sokszor úgy ráparáztatják a szülőket a hozzátáplálasra, hogy már attól, hogy bolti babakaját kapnak, és nem frissen párolt bio kertizöldségeket, indulhat is az anya a kiaszarabbszülő versenyen. Erre jön valaki, aki dörmivel uzsonnáztatja az 5 hónaposát, (ami nekem olyan abszurd, mintha azt mondá valaki, hogy az újszülöttjével sakkozni szoktak) és halál jól elvannak, nem fáj semmije, nincs bőrtünete, jó a kakija, szépen hízik. Valahogy valami nem stimmel... mégis tudnak sakkozni az újszülöttek?

2023. jún. 9. 15:22
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy képes rá. Generációk nőttek fel úgy, hogy 3 hónaposan kezdték a hozzátáplálást. Akkor az volt a szokás, most meg más. Lehet rajta szörnyűködni, de nyilván nem nyomja le a gyerek torkán. Amikor az én gyerekeim voltak kicsik, 6 hónaposan csak anyatej volt a szentírás. Ehhez egy kolleganőm gyereke 4 hónaposan kezdte kapni (kis mennyiségben) a glutént szakorvos! ajánlására, mert hiába nem adtak korábban 7-8 hónapig glutént a gyerekeknek, nem csökkent a gluténérzékenyek száma.

Felesleges ez a kérdés, csak arra jő, hogy egy ismeretlen nőt szidjon a gyk népe. Mondom úgy hogy en sem adtam a gyerekeimnek ilyesmit 5 hónaposan

2023. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
62%
Nem megfelelő.
2023. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!