Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos lesz a kislányom,...

5 hónapos lesz a kislányom, és azt mondta a védőnő, hogy el lehet kezdeni a hozzátáplálást. Tápszeresek vagyunk. Ti mivel kezdtétek, és hogy haladtatok? Kaptam tájékoztató lapot, de szerintem babot még nem kéne adni, szóval elég értelmetlen. Help!!

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen felesleges tulgondolni. Gondold ki, mivel kezdesz, parold, turmixold, es add oda neki. Ha felosebb vagy, elso nap par kanallal, aztan egyen, amennyit szeretne, de onmagaban a bevezetgetes is hulyeseg. Nezz utana a BLW modszernek peldaul, ott semmit nem kell bevezetni, elso perctol eszi a baba azt, amit a csalad, megsem hullanak, mint a legyek… gluten is mehet mar egybol, nem kell tole felni, figyeld a babadat es kesz.
2023. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Igen megvannak a jelek, de természetesen nem sietek vele. :)

2023. jún. 27. 18:27
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget. Az előző válasz a 10-esnek ment csak valahogy elszámoltam. Igen kicsit aggódtam, hogy kezdjek bele, hogy jó legyen. Első baba és mèg tanácstalan vagyok egyes tèmákban. De tényleg nagyon köszönöm, nagyon sokat segítettetek! :)
2023. jún. 27. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!