Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7,5 hos a babám.Almat ha...

7,5 hos a babám.Almat ha lereszelem a sajtreszelőn,ami vékony,cernametelt vastagsagú csíkokra szeli az almát az úgy jó lehet? Bolti bebietellel kevernem el.

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne jó?

Nekem ennyi idősen a pürétől mind a 2 gyerekem rosszul volt, darabosat ettek már

2023. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első baba,csak parazom elég sok dologtól.
2023. jún. 27. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Felesleges :)

Arra figyelj hogy nagy falatot ne vegyen a szájába (én ennyi idősen hagytam már őket egyedül enni). Azon kívül nagy baj nem lehet :)

2023. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hónaposan darabosat evett a lányom, mert blwztünk.
2023. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg azt szeretném kérdezni,ha már ilyen kedvesen válaszoltok,hogy a mogyorót hogyan vezettetek be?Mikor?Eléggé riogatjak az embert,hogy kis esélye van a mogyoro allergiára egy babánál,de ha van,akkor futni kell a kórházba, és mindenképp hétköznap délelőtt adjuk neki először,hogy legyen orvos. Olvastam olyat is,hogy a kórház parkolójaba álltak be a babával és ott kostoltattak meg,ha baj van tudjanak szaladni.
2023. jún. 27. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs a családban mogyoró allergiás, akkor nem sok esély van rá, hogy nálatok gond lenne. Sokan túltolják a mogyoró parát.

Én natúr mogyoróvajat adtam neki (dm bio) a zabkásájába keverve. A lényeg, hogy valamibe keverd bele, mert a tapadós állaga natúrban elég kellemetlen lehet a babának.

2023. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En ugy vezettem be az egyiknél, hogy kapott mogyorós pufit, masiknál meg anyáéknál beleevett a mogyoróvajas sütimbe.

Én egyáltalan nem aggodtam rajta :)

Ha esetleg baj lett volna, akkor azonnal mentő es ennyi.

2023. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!