Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos tápszeres a kisfiam....

6 hónapos tápszeres a kisfiam. Pizsma hamit szeretnénk kipróbálni,de előtte tapasztalatok érdekelnek.Nem fáj a babák hasa tőle? Laktatós?nem kelt fel éjjel a baba enni ha azt kapta vacsira?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 17:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
60ml-t kóstolt, nem ízlik neki. Csak megpróbáltuk. Nem rendszeresen gondoltam adni neki
2023. szept. 8. 09:48
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Elolvastad az összetevőket?

Tej, víz, liszt, keményítő, olaj, cukor, maltodextrin (cukor) meg a végére némi vitamin, és aroma.

2023. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a húsból is bio-t esztek, mert tele van gyógyszerrel meg hormonnal. A növények meg permetezőszerrel.
2023. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Igen, az a kevés hús és hal, amit figyasztunk az helyi termelőktől van. Sőt a zöldségek is...
2023. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
9es, gratulálok, ha te cukrot adsz a 6 hónaposodnak. Aztán majd nem érted mitől cukorbeteg.
2023. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%

Nem fog haldokolni a babapiskótától hálistennek.

Ellenben az enyém nem fogja hányásig enni magát az édességből ha nagy lesz, mert otthon soha nem látott olyat. Élő példa a rokonom. Náluk nincs semmi édesség, tőlem lopkodta a cukrot, csak észre vettem. A nagymamájánál pedig hányingerig ette magát az édességgel gyerekként, mert semmit nem kapott soha. Volt hogy lopott pénzt hogy a büfében vehessen egy kis csokit magának. Szerintem azért ez a másik véglet is egészségtelen. Itt minden csak fekete fehér ahogy látom. Vagy Haribón élhet csak a gyerek, vagy csak napi fél banán megengedett. Középút nincs.. :) a cukorbetegség nem csak úgy alakul ki, hogy állandóan cukrot cukorral eszel, a magas bevitele hozzásegít a kialakuláshoz, de nem ez az egyetlen módja! :)


14es ezt mindjárt gondoltam! :)

2023. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14es vagyok


Engem egészségesen neveltek, ezt adom tovább. Örülök, hogy anyámék ezt az utat tanították meg nekem. (Orvosok). De ki mit hoz otthonról.

2023. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!