Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan tudnék házi fagyasztott...

Hogyan tudnék házi fagyasztott sárgabarackot és szilvát adni a babámnak?

Figyelt kérdés
Most már darabosat eszik. Ha felolvad, akkor teljesen más állaga lesz, olyan plöttyedt.

2023. szept. 12. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
De miért fagyasztottat akarsz? Most érik...keress egy szimpatikus termelőt,és vegyél frisset.
2023. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szilvára értettem természetesen. A sárgabarack már leérett.
2023. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha plöttyedt?

Akàr le is turmixolhatod. Más a boltban veszi a tasakos gyümölcspürét. Neked pedig ott van házilag...

Az, hogy már eszik darabosat nem jelenti azt, hogy pépeset nem ehet, sőt!!! Te is eszel levest, főzeléket, fagylaltot gondolom...

2023. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha "simán" lett lefagyasztva, akkor mindenképpen plöttyedt lesz, mikor kiolvasztod. Gyorsfagyasztásnál, ha megfelelő tempóban van kiolvasztva, elvileg nem lesz plöttyedt, de nekem ez csak párszor sikerült eddig. Létezik házi fagyasztó elvileg, ami tud gyorsfagyasztást, de nem úgy megy, hogy berakod és kész.


Viszont szerintem is finom plöttyedten is, maximum kanállal kell enni.

2023. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes mindig szezonalisat (es lokalisat) kinalni. Amikor erik a szilva johet frissen, a barack meg majd ha ismet szezonja lesz :)

Most erdemes almat,kortet, szedret, szolot, fuget - granatalmat adni; illetve rengeteg szezonzoldseg van.

2023. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lassan 11 hónapos. Amikor éppen érett a sárgabarack, akkor már adtam neki. Meg korábban is, tavaly fagyasztott gyümölcsből. Annyira a püréket nem akarja, inkább egészben majszolgatja el a falatokat. Korábban pürésen adtam, de most mivel inkább falatokat szereti, ezért tettem fel a kérdést. :) megpróbálom azért pürésebben.
2023. szept. 12. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
5! Szeder már rég nincs. Hatalmas szederbokrom van.
2023. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: ez regiofuggo es tipusfuggo is.

-szinten szederbokorral-

2023. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ó,tényleg? Nálunk már rég leérett.
2023. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha igy nem jo az allaga, akkor olvaszd ki, turmixold le es keverd bele joghurtba, zabkasaba, kinald palacsinta melle, ilyesmik.
2023. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!