Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Normális hogy folyamatosan...

Normális hogy folyamatosan éhes a gyerekem?

Figyelt kérdés

13 hónapos. Rosszul etetem? Vagy miért van ez? A fogzás miatt lenne?

Ismerősök gyerekéhez képest többet eszik alapból, de most magához képest is többet, tényleg egyfolytában csak enne.

Két etetés között is már kéri.

Normális a testalkata, nemrég kezdte ezt.



2023. szept. 12. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hiszen no.


Meg az egeszseges taplalasra kell figyelni.

Ha ilyen ures szenhidratokkal meg cukros dolgokkal eteted mint pl. kakaoscsiga, persze, hogy ehes lesz. De ha adsz neki zabkasat gyumolcssel es magvakkal , akkor nem oesz ehes 10 percen belul.

2023. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelek erre. Semmi cukrosat nem kap, csak ami a gyümölcsben természetesen van.
2023. szept. 12. 13:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit, és mennyit eszik?
2023. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Éppen csak a lényeget nem írtad le. Mit és mennyit eszik?
2023. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam, mert nem mindig ugyanazt kapja és nem mérem, hogy miből mennyit eszi

Pl.: reggelire müzli tápszerrel, a dobozon lévő utasítás alapján, tízóraira gyümölcs joghurttal/babakeksz, ebédre húsos zöldséges valami, uzsonnára sajtkrémes kenyér+gyümölcs/zöldség, vacsira dobozos babatejbegríz tápszerrel.

Mennyiségeket nem tudom, de például 1 egész mangó + 2 egész banán után még sír és étkezések között sótlan bio kukorica pufit vagy cukor nélküli babakekszet adok hogy kibírja.

Szívesen meghallgatok tippeket mert ötletem sincs. Egyre többször kóstol bele abba amit mi eszünk, de az nem olyan amit ő ehet általában.

2023. szept. 12. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

13 hónapos miért ne ehetné azt, amit ti???


Súlya, magassága?

2023. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert egészségtelen, gyorskaja, mirelit, tartósítós, színezékes, csípős stb. Vagy ezekre sem kell figyelni?


77 cm 9800 g

2023. szept. 12. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezek helyett a felesleges babatermekek helyett javasolnam

a teljes erteku etrendet a picurnak sok zoldseggel, huvelyessel, hussal-hallal-tejtermekkel, jo minosegu gabonaval es gyumolccsel valtozatosan, finoman fuszerezve. Melle pedig viz.

2023. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor kevesebb ilyet kellene enni, és több olyat, amit ő is kaphat. A csípős egyébként mehet, ha őt nem zavarja.

A lányom 13 hónaposan úgy tolta a halászlét, mintha nem lenne holnap, pedig csípősebbre sikerült, mint ahogy szerettem volna. 2 lesz, szereti az erőteljes fűszereket, a garam masalát, a curryt, a tormát.

2023. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos leköti minden percem így a főzésen spórolok időt.
2023. szept. 13. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!