Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » HOgyan szokassam le a 16...

HOgyan szokassam le a 16 hónapos gyereket az üveges bébiételről?

Figyelt kérdés

Első gyerek. Egyszer amikor egyszerre 3 foga is jött (3 oldalon) nem akart enni. Ezért vettem neki üveges bolognait meg lasagnet, ilyeneket. Nagyon boldog voltam, hogy legalább eszik, szóval pár napig szívesen adtam neki. De azelőtt megette azt, amit főztem, mostanra már nem kell. Inkább nem enne.

Ha már nwm bírom, akkor felbontok neki egyet és azt megeszi. Azelőtt a kedvence volt a krumplipüré stb, ma már azt sem fogadja el. Mit tegyek?


dec. 26. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs valami idegrendszeri betegsége, akkor nem fog éhen halni, ha egyszerűen nem veszel többet.

Ha van valami gondja, akkor meg ez van.

dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Akkor egy étkezés kimarad. Nem dől össze a világ. Sok szülő azt hiszi a hisztire, hogy a gyereke valóban nem enne soha többé, ha nem kap mást, de ez hülyeség. Az életösztön náluk is működik.
dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Kínáld neki keverve, vagy egy tànyèron mindkettőt.
dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Rakd az otthon főzött ételt bébiételes üvegbe.
dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!