Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vezettétek be a husit...

Hogyan vezettétek be a husit a babátoknak?

Figyelt kérdés
A zöldségeket, gyümölcsöket eddig én pároltam, majd pürésítettem a babámnak. (Néha kapott üveges bébiételt a már bevezetett gyümikből ha már nagyon nem volt időm főzni neki.) Mennyi husit tegyek a puréhez? Üveges husis bébiételről mi a tapasztalatotok? Nagyon ördögtől való lenne ha azt adnèk neki néha?
dec. 27. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Csirkemellet főztem meg Natúr vegetával, pici levével leturmixoltam és jégkocka tartóban lefagyasztottam. Amikor főztem a zöldségpürét, egy evésnyi húshoz ment egy kocka husimennyiség. Ez volt a kezdő adag. Ez nagyon bevált nekem, mert a husi mindig volt készen a fagyóban.
dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Csirkemellet én is jégkocka tartóba fagyasztva raktam el, leturmixolva.

Viszont marhahúsból üvegeset szoktam venni, az én babám szereti.

Nekem azt mondták, hogy eleinte 20-25 gramm (főtten) húst adjak, 10-12 hónapos kora körül mehet 50.

dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Csirkemellet vettem én is, és jégkockatartóban fagyasztottam kockánként.

Mindig frissen főztem meg.

dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Miert lenne ordogtol valo a bebietel ?

Feletek mereg van benne ? Tudtad, hogy ezerszer biztonsagosabb, mint amit te kotyvasztasz neki ?

dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Müllerben van üveges husi. Csak hús, és nagyon krémesre le van pürésítve. Sokszor abból dobtam egy kanállal a kajájába. Sőt, másfél éves, nem eszik húst, semmilyet, így ha olyan ételt eszünk, még most is teszek bele neki.

Persze nem csak azt kapta, mielőtt valaki leoltana, főztem is neki rendszeresen. De ez praktikus volt, ráadásul van belőle csirke, marha és hal.

dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ördögtől való?

Fiam imádta a bébi kajákat.

jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!