Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák! Ti mikor adtatok...

Anyukák! Ti mikor adtatok avokádót először a babátoknak? Mennyi idős korában vezettétek be?

Figyelt kérdés
Nagyon egészséges, több helyen az első adható gyümölcsök között említik, de egzotikus, távolról érkezik hozzánk, emiatt nem egyértelmű számomra. Köszönöm válaszaitokat!
2017. febr. 11. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Angliaban elso etelnek javasoljak. Igy 6 honaposan adtam.

Ilyenkor telen az alma amit adsz ugyanugy import.

2017. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Úgy 7 hónapos kora körül már adtam, szereti nagyon. Én is úgy tudom, hogy viszonylag korán bevezethető. Déli gyümölcsöket a vegyszerezés miatt én is próbálom módjával adni, de ilyenkor télen nem nagyon lehet elkerülni.
2017. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én most akarok adni, 8 hónaposan. Ti milyen formában adjátok?
2017. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%

"Ilyenkor telen az alma amit adsz ugyanugy import."


Azért hülyeséget ne írjunk már! Az alma az egyik legjobban tárolható gyümölcs, nincs szükség importra (Mo. -n)

2017. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Villával összetörtem és úgy adtam. Most már nagyobb, úgyhogy szendvicskrémet is tudok belőle csinálni neki.
2017. febr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!