Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hetes babanak kristály cukor???

6 hetes babanak kristály cukor???

Figyelt kérdés

6 hetes a kislányom, anyatejes, a párom anyja eroskodik hogy itassam vízzel is, hiába nem szeretném hiszen meleg sincs, ő cukros vizet adott a kislányomnak. Ez normális? Első babám, és elhiszem hogy több gyereket felnevelt, tapasztaltabb de ez az én döntésem és a babámnak nincs szüksége rá. Nagyon nem egészséges,és sokat szopizik abba minden megvan neki amire szüksége van, nagyon szépen gyarapszik is.

Illetve még az lenne a kérdésem hogy van amelyik kórházba cukros vizet adnak nekik mikor megszuletnek az is kristálycukor?


márc. 16. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezed, hogy normális-e? Nem az. Mármint bizonyára vannak helyek, ahol ez a norma, hogy anyós felülbírálja az anyuka döntéseit, de amúgy ez nincs rendben akkor sem, ha ő felnevelt 500 gyereket. Egy anyatejes babának ilyen korai szakaszban a víz is árthat, egyébként, a cukros víz meg főleg. Anyósod cukorbeteg gyereket akar nevelni, azt akarja, hogy majd 3 évesen már inzulin kelljen neki, vagy miért erőlteti ezt ennyire? Álljon le. Többet nem hagynám a helyedben felügyelet nélkül vele a kicsit, ha meg legközelebb így okoskodni próbálna, akkor nyugodtan el lehet menni/ki lehet őt küldeni, nincs szükség a károgására.
márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezd már meg anyóspajtit, hogy mi a bánatos úristennek lenne szüksége cukros vízre, ha van tej és gyarapszik? Igen, van, hogy a kórházban kapnak pár kortyot a babák, míg az anyukának nincs teje, hogy ne essen le a baba cukra, ezért és semmi másért.

Nagyon gyorsan állj a sarkadra és húzd meg a határokat anyóssal szemben, mert ez csak rosszabb lesz. Az biztos ha az én gyerekemnek valaki cukros vizet vagy bármi mást adott volna, amit én elmondtam, hogy ne, azonnal ajtón kívül találja magát.

márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Semmi baja nem lesz tőle.

De az aki a gyerekemmel kapcsolatban nem tartja be az utasításaim, az többet nincs a gyerekemmel.

márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Anyósom kezét a helyéről téptem volna ki, ha olyat ad a gyereknek, amiről megbeszéltük, hogy ne tegye. Aztán feldugtam volna a seggébe. Tudta ő ezt nagyon jól, nem is próbálkozott. A másik unoka anyja egy szatyor molylepke, azzal a gyerekkel megcsinált anyós is mindent, na az enyémmel nem fogja, mert addig látta.
márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz ennyitől baja de tök felesleges volt és hosszú távon káros is lenne adni.


Én szépen nyugodtan elmondanám anyósnak, hogy elhiszem, hogy jót akar de változott az orvostudomány és a táplálkozástudomány állása mióta neki kisbabája volt. És ahogy fejfájáskor már nem eret csapolnak valakin, úgy a babákat is máshogy táplálják. Legyen szíves nem adni olyat a babának amiről nem kérdez meg téged, mert elveszíti a jóindulatodat. Esetleg küldj át/nyomtass ki neki cikkeket az újszülöttek helyes táplálásáról.

Én így csináltam. Az én anyósom is jött olyan f.szságokkal amik anyám szerint már akkor elavultak voltak amikor ő csinálta. Így, hogy kedvesen mondtam el neki és kapott róla olvasnivalót is, nem sértődött meg és ami még fontosabb nem szegült ellen hanem elfogadta. A hozzátáplálásnál már lelkesen nézegette a táblázatokat és ő oltotta le az ismerőseit mikor ilyenekkel jöttek, hogy "Ferike 5 hónaposan már abárolt tokaszalonnát szopogatott."

márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki semmi más,csak anyatej.
márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha én azt mondom hogy nem, és ő ad neki, akkor ment utoljára 2 méternél közelebb a gyerekemhez.

Nem normális egyébként.

Lehet 40 éve azt hitték hogy jó, de ma már azt hisszük hogy nem jó és felesleges.

De a leginkább nem normális, hogy az akaratod ellenére ilyet tesz.


Egyébként nálunk meg a szaftos kenyérrel volt megáldva fél éves korban. Mondtam neki hogy felejtse el. Még azt is, hogy én a mostani ajánlások szerintem táplálom a gyermekemet, nem az ő idejében ajánlottak szerint. És ha a gyerek laktóz, tejfeherje vagy glutén allergiás lesz, soha az életben le nem mossa magáról, hogy miatta van (akkor is ha ez nem így működik). Ez hatott rá, meg hogy látta hogy nem viccelek.

márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!