Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hetes kisbabàmnak (tápszere...

10 hetes kisbabàmnak (tápszeres) mikor lehet bevezetni az almalevet?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd 5-6 hónaposan, amikor megérik rá.
ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért 5-6 hónaposan érik meg rá? Ismerősömnek a védőnő már a 3 hónapot ajánlotta kóstoltatàsra.
ápr. 13. 14:33
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja és ha nem érik meg 5-6 hónaposan?
ápr. 13. 14:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hova kell rohanni?? Ha nem indokolt teljesen felesleges ilyen korán mást kapnia. Az általános ajánlás a 6 hónapos kor, akkor szépen lassan lehet vele kostoltatni, addigra meg fog érni rá.
ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
#2 Azért mert fejletlen a bélrendszere. Ilyenkor lehet megalapozni egy jó kis ételallergiát. Semmi szüksége egy 10 hetes babának almalére.
ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Tàpszeresnél is 6 hónap az ajánlott a hozzátáplálás megkezdésére.

3 hónaposan nem kóstoltatunk semmit, aki ilyet ajánl, annak a tudása elavult, képezze magát. A legfrissebb szakmai ajánlás 2019-es, és 6 hónapot ír.

10 hetesen maximum vizet kaphat a tápszer mellé, de arra sincs szüksége.

ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok. Ha nem érik meg rá fogod látni és akkor majd két hetente újra próbálod a hozzátáplálást. Picit olvasgass kérdező a témában még.
ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy kérdezni mertem a szuper anyáktól. Bár így annyira nem értem, az üveges bébi ételeken miért van rajta, hogy 4 hónapos kortól és társai. Megkérdeztem, mert nem tudtam , mikortól szabad neki bármi mást adni tápszeren kívül. De kvázi lehülyézni nem kell miatta. Babavizet meg a nyári 120 fokban nyilván fog pár kortyot kapni, mert a tápszer kaja és nem innivaló.
ápr. 13. 15:10
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

A tàpszer nem csak kaja.

A 4 hónapos kortól adható bébiétel meg nem más, mint MARKETING. Ahogy a csokis babapuding, cukros babakeksz, a pizsamahami, stb. Attól, hogy a boltban árulják, még sz@r.

Volt 9 hónapod felkészülni a gyerekre, meg azóta is eltelt 10 hét. Bőven volt időd tàjékozódni, ahogy mások is teszik.

ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki vizet, de egyebkent azt tudni kell, hogy a tapszer is beleszamit a napi folyadekmennyisegbe, ha kajanak nezed, ha nem.


Szoval csak tapszeres babakat se kell agyon itatni, ovatosan vele, par korty boven eleg (lehet el se fogadja), aztan ha majd eszik rendes kajcsit is, ihat tobbet is.

A hozzataplalast pedig boven raer kesobb elkezdeni,de a gyumolcsleveket en kihagynam, igyon csak vizet, ne ezekre szokjon ra. Boven fog meg kesobb ilyet inni.

ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!