Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közel 7 hós lányomnak tüdőgyul...

Közel 7 hós lányomnak tüdőgyulladása lett, antibiotikumot szed, folytassam a hozzátáplálást vagy hagyjam és csak szoptassam?

Figyelt kérdés
Kis bágyadt igazából, amúgy se eszik valami sokat, 80 grammot eszik egyszer (délben) pedig már 5.5 hónapos korától kezdtem hozzátáplálni. Ti mit csinálnátok? A szívem azt súgja hogy csak szopizzon, de a védőnő meg az orvos annyira kérdezgette eszik e már merthogy vérszegénynek tűnik vagy ilyesmit mondtak.
2012. márc. 5. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt adj neki amit elfogad. Kinald ezzel is azzal is... O ugyis azt fogja enni/inni ami neki jol esik. A lenyeg hogy sok folyadekot igyon, szopiztasd ot. Enni ugyis fog ha ehes es jelzi ha enni akar, en mindig azt mondom az en gyerekemnel is.
2012. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát hogy mondjam...ő nem AKAR úgy kifejezetten enni :) ha csak szoptatnám, ő azzal is jól elvan. Egy két gyümölcsös étel van ami egy olyan 15-20 kanálkáig érdekli, de ennyi. Igazából ha nem etetném pépekkel, akkor is jól meglenne.
2012. márc. 5. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányomnak is tüdőgyulladása van (11 hós), az antibiotikumtól pedig megy a hasa és az első napokban többször hányt is. Ez így megy most már majdnem egy hete. Semmit sem hajlandó elfogadni az anyatejen kívül! Nekem azt mondta a Dokinéni, hogy akkor szoptassam őt úgy, mint régen, mikor még csak anyatejet kapott!

Jobbulást a Kicsinek!

2012. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont kívánom!!! neki nem megy a hasa szerencsére.
2012. márc. 5. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen vannak olyan babak akik nem "evosek"

De 7 honaposan azert furi hogy 1-2 gyumolcsost dolgot eszik. Tudom minden baba mas. En 5 honapig csak szopiztattam, majd kezdtem bevezetni a szilardoat mert ehes volt.7 hosan mar napi 3 "szilard"-at evett es 3-4 szer szopi.

2012. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum mellett a legeslegjobb, amit tehetsz, hogy szoptatod! Nem baj, ha most nem fogad el mást, az anyatejjel mindent megkap! Ráadásul az antibiotikum öli a bélflórát, az anyatej meg tele van probiotikumokkal, így segíted a regenerálódást!
2012. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!