Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adhatok ezekből a 7 és...

Mit adhatok ezekből a 7 és fél hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

tele van a mélyhűtőnk a köv. gyümölcsökkel: eper, málna, ribizli, szeder, som, josta.


Arra gondoltam, hogy kipasszíroznám a levét, hogy magvak ne legyenek benne. Szabad?



2012. máj. 11. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem mernék ilyen aprómagvasokat adni, de tény, hogy vannak bébiételek is 4-6 hós kortól amiben vannak ilyen gyümik.
2012. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit... :-(
2012. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is azt mondanám,hogy korai-:( Igaz, hogy üvegesben is van,de az biztonságosabb
2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor még egy kicsit legyenek ezek benne a mélyhűtőben....Pépesített alma, őszibarack, körte, banán -ezek mehetnek.
2012. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
babának semmit, és te is óvatosan, ha még szoptatod.
2012. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

komolyan, még én sem? Miért? Ki fogja megenni a kertben lévő fincsi epret? Elég lesz végig nézni, hogy epekedik babóca, még én is? :)))))))


Kár, hogy a levéből sem ehet :(((((


De azért köszi, megpróbáltam :)Pussssz!:*

2012. máj. 11. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Te nyugodtan probald meg es ha nem okoz gondot a babanal, akkor edd. En mar a 6 hetes lanyom mellett ettem az epret, semmi baja nem lett.
2012. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ne. A bébiételek közül valóban van 4 hós kortól, de a gyártó ki tudja psszírozni a magvakat belőle, nekünk ez nehezen menne. Én azt olvastam legtöbb helyen (persze ahény táblázat, annyi ajánlás), h 1,5 év, de ha szezonja van, és elmúlt egy éves, akkor óvatosan lehet kostoltatni a babákkal aprómagvasakat.
2012. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!