Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Na de most tényleg! Mit adjak...

Na de most tényleg! Mit adjak 10 hós lányomnak enni?

Figyelt kérdés
Első baba,tehát bátortalan vagyok. Szépen bevezetgettem neki már majdnem mindent,de a tejtermékekkel óvatos voltam. Most voltunk ekcéma miatt gasztroenterológusnál,aki 8 hét tejmentes diétára fogta a lányomat. Joghurtot még csak pár kanállal evett, néhány alkalommal evett vajas kenyeret(imádta),hozzá teszem, a folt már előtte is megvolt. Bőrgyógyász szerint nem ételtől van, Továbbra is tejpépet,főzeléket,tápszert és gyümit kap,de szeretném,ha változatos dolgokat is enne. Itt olvasom,h párizsis kenyér, pörkölt szafttal stb.,csak én nem vagyok ennyire bátor??? Persze evett már a sült húsunkból,húslevest stb. ,de olyan kevés még az az étel,amit mi is,és ő is ehet,ezért már semmi ötletem nincs. Bocsi,lehet ,hogy zavaros,de már tényleg nem tudom,mit csináljak.

2012. máj. 11. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9. Válaszoló én senkit nem látom, hogy le lenne pontokba. Nem is értem ez miért fontos még, ha így is lenne.? Teljesen mindegy.
2012. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csinálj a tojás sárgájából rántottát, főtt tojás sárgáját kenyérrel.
2012. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindenkinek zöld kezecske ment tőlem! :)

2012. máj. 13. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!