Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jól csinálom? Fiam 12 hónapos,...

Jól csinálom? Fiam 12 hónapos,1 hónaptól tápszeres volt. Most tejitalt kap (babáknak valót, Nestlé, olyan állagú por mint a tápszer. Napközben főzelék, gyümi

Figyelt kérdés

este és reggel iszik tejitalt.de néha egyszer nap közben is.Mivel imádja és kiköveteli.

Jó neki a tejital,Vagy tápszert kéne még adnom neki reggel este?

EGYÉBKÉNT eszik rendesen.Reggel hajnalba tejital,fél 9 kor 200 ml gyümi,12.30 kor főzelék,17 óra körül joghurt gyümivel,hétkor főzelék,fürdés után 20 óra körül tejcsi.

nagy baj ha napközben egyszer iszik még 200 ml tejitalt?



2012. jún. 6. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól csinálod,ha ő igényli akkor add neki,tápszert,tejitalt,tejet,amelyiket jónak látod,és amelyiket elfogadja...
2012. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy napközben is kap, de nincs is rá szüksége. De lehet, hogy napközben azért kéri, mert éhes. Szerintem kevés délelőttre a gyümi. A kisfiam ennyi idősen már régen rendesen reggelizett. Kenyeret felvágottal, sajttal, paradicsommal, ilyesmiket. Aztán 10 körül vagy gyümi, vagy joghurt. A főzeléket a klasszikus értelemben vett főzelékre érted? Mert már ehetne mást is, amiket Ti, felnőttek is esztek. Kicsit soknak érzem a főzeléket naponta kétszer. Mondjuk én a fiamnak hetente kb 2-szer adok főtt ételt vacsira. Sokszor eszünk hideget, vagy tejberizst, tejbegrízt, rántottát, főtt tojást, virslit.
2012. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát jól csinálod, de az én gyerekeim ilyenkor már ugyan azt ették, amit mi. Nekik nem lett volna elég a főzelék.
2012. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!