Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Igaz az, hogy ha összeszorítja...

Igaz az, hogy ha összeszorítja a száját a baba a kanál láttán akkor nem érett meg még a hozzátáplálásra? Ha erőltetem, hogy nyissa ki lesz valami negatív következménye?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ez hülyeség. Még jó, hogy összeszorítja, hiszen újak az ízek, egyből biztos nem fog megbarátkozni vele!
2012. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség.Nem lesz semmi baja ha kicsit erőlteted.Én lányommal is sokat szenvedtünk, most 17 hónaposan meg egy zabagép...Semmi negatív következménye nem lett az "erőltetésnek".
2012. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is hülyeség. Mennyi idős a babád?
2012. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
8 hónapos. 2 hónapja szenvedünk. Soha semmihez nem nyitja ki a száját, semmi mérhető mennyiséget nem evett még. Olyankor tudom becsenni a kanalat a szájába, ha nevettetem, vagy kanalat adok a kezébe és amikor bekapná akkor. Annak is nagy részét kiköpi. :( Feszegetni nem akarom a száját, mert már oda jutottunk, hogy a Vigantolnak se nyitja ki a száját, előtte meg olyan szépen tátotta. Arra gondoltam, hogy oda a bizalma felém, de akkor hogy próbálkozzak.
2012. jún. 7. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne kanállal etesd, hanem olyat adj neki, amit a kezébe tud venni és ő maga rágcsálhat egyedül. Tuti tetszeni fog neki.
2012. jún. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is. De nincs még foga. :(
2012. jún. 8. 08:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Babakekszhez, puhára párolt répához, brokkolihoz nem kell fog.
2012. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Frissen préselt almalé cumisüvegből? Vagy adj egy szelet barackot a kezébe, hátha ráharap és megtetszik neki az íze...
2012. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez vált be: banánt szétmajszoltam az ujjamon és onnan nyaldosta le, nagyon szereti. Amikor már eléggé belejött kanállal adtam tovább és mivel nagyon ízlett neki bekapta a kanalat is, majd fokozatosan hozzászokott.
2012. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeken már túl vagyunk.

Az utolsót még megpróbálom. Hátha.

2012. jún. 8. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!