Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti a 10 hónaposotoknak adtok...

Ti a 10 hónaposotoknak adtok a saját kajátokból enni?

Figyelt kérdés
babakaja, hozzátáplálás, baba, gyerek, etetés-étkezés.

2012. júl. 12. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem adok, mert az övét csak gyengén fűszerezem, nem sózom, borsozom, a miénket meg nyilván igen. Plusz neki biozöldségből főzök, nekünk nem.
2012. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen a főétkezés mindennap abból van. De nem feltétlen azt amit mi. Ezt úgy értsd hogy ma : a leves húsleves vagy volt gyümölcs leves, a második pedig főtt rizs csülökkel ,ez a mi kajánk

Ő ebédje ebből gyümölcs leves, a második pedig rizs kevés húslevessel turmixolva (máskép darabos lesz a rizs) és a zöldségek krumpli répa és a máj ,villával összetörve összekeverve.Volt a csülökben sült fokhagyma - ezt már kaphatják ebben a korban -azt is beleturmixoltam a rizsbe mert mostanában rosszabbul eszik,hát ezt betolta mindet :) Sok vizet is ivott,itt még mindig nagyon meleg van.

Kis játék majd alvás előtt még szopott.

Ébredés után kapott egy kis görögdinnyét.

2012. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy adok neki,de nyilván csak abból kap amit már ehet.Szerencsére a darabos ételekkel sincs gond mert már 8 hónapos korától 8 foga van.

Tegnap is rizi-bizit evett,sült csirkemellel,a mellet kis darabokra vágtam.

2012. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!