Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Répával kezdtem a hozzátáplálá...

Répával kezdtem a hozzátáplálást. Mi legyen a következő? Burgonya? Alma?

Figyelt kérdés
Egy kicsit bedugult a répától. Melyik zöldség/gyümölcs az ami oldja egy kicsit?

2012. okt. 10. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legszerencsésebb a répával kezdeni, többek között mert szorulást okozhat. Az almát semmiképpen ne add most neki,mert az is fogja a hasát.Barack,szilva vagy sütőtök lenne a megfelelő nektek most.
2012. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, az alma kockázatos választás, mert az egyik babát megfogja, a másiknak meg elindítja a kakiját. Tényleg barack, szilva, vagy sütőtök kellene, hogy következzen.

Egyébként az alma még úgy jöhet esetleg szóba, hogy kicsit megpárolod. Úgy biztosan nem fogja meg a pociját.

2012. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a bedugulás alatt azt érted, hogy kevesebb a kaki (nem szorulás, csak kicsit visszafogja), akkor szerintem inkább a burgonya a kettő közül. Ugyanis az alma is megfoghatja kicsit.

Egyébként ami kicsit hajthat az az őszibarack. (Az én Kisfiam nagyon szerette, de amit most árulnak, az már üvegházi, nem tudom Neki lereszelni, és íze sincs. De Anyukám tett el befőttet, lehet hogy majd lecsepegtetek abból.)

Mi kb. másfél hónapja kezdtük, 5 és fél hónapos volt: őszibarack, alma, körte, krumpli, sárgarépa, paradicsom. A délelőtti "tízórait" most váltottuk ki gyümölccsel (+ babakeksz hozzá).

2012. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!