Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy, miben etessem 4 hónaposo...

Hogy, miben etessem 4 hónaposomat (hozzátáplálás), hogy minél kevesebb menjen mellé, illetve a ruhájára?

Figyelt kérdés
Almalével kezdtem, és naivan először csak ruha anyagú előkét tettem elé, ami persze almalés lett, nekem nem jött ki se babymosószerrel, de Domestos fehérítővel. :( Az előke még nem is számít, de a ruhái nem szeretném ha foltosak lennének, főleg, hogy kaptunk kölcsönbe is. Szóval Ti mibe tettétek a babát - mert ülni még nem tud ugye - és mit tesztek a ruhája elé, ha van jól bevált előke fajtátok légyszi linkeljetek róla, hogy tudjak venni. Köszi!

2012. okt. 26. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

Pihenőszékben etettem, elé egy nagy konyharuha (csak erre használva) vagy

[link]

Ennek a hátsó része műanyag.

2012. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babahordozóban etettem. Valamint lehet kapni műanyag előkét. Pelenkát és előkét szoktam eléje tenni. ( bár én nem lével kezdtem, hanem mindjárt gyümivel.
2012. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pihenőszékben ettem:

[link]

Ezt nagyon sokáig használtuk, nagyon szerettük, csak már felült benne, úgyhogy váltani kellett.


A foltokat elkerülendő pedig ilyen előkét használunk, mert az én csöppem egyfolytában a szájában kotorászott kezdetben, meg jár keze lába, így gyakorlatilag tetőtől talpig kajás lett hiába használtam hagyományos előkét:


[link]


Azóta nincs foltos ruha, csak max ha később lebüfizi :)

2012. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Babahordozóban etettem, én is küzdöttem a folt-kérdéssel, később vált be igazán ez:


[link]


a kicsit már ebben táplálom majd hozzá.

2012. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sokat segítettetek! Beszerzek majd egy előkét, amit kedves 3-as válaszoló linkelt. Pihenőszékszerű hintánk van, abban etetem majd akkor. Amúgy van rendes etetőszékünk is, azt mikortól használhatom majd?
2012. okt. 26. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha dönthető a háttámlája, akkor nem kell megvárni, hogy ülni tudjon, ha viszont nem, akkor tudnia kell ülni sajnos.


[link]


Mi ilyenre váltottunk a pihenőszékről, és már 5 hónaposan használtuk döntve, nagyon szeretjük, kényelmes és praktikus.

2012. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk etetőszéket, de nem tudjuk használni, mert hiába kötöm bele, ki akar mászni. Ezért ül a kordozóban még mindig.
2012. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dönthető támlás etetőszéket vettünk, ebbe már 4 hónapost is bele lehet tenni.

Műanyag lemosható előkét használunk.

De persze néha így is foltos lesz, ez elkerülhetetlen.

2012. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jégtánc ***** válasza:
Hordozóban etettem én is,most meg az ölemben ülve etetem,ha nincs dönthető etetőszéked akkor majd csak mikor stabilan ül tedd bele,mármint az etetőszékbe
2012. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!