Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás 3,5 hónaposan?

Hozzátáplálás 3,5 hónaposan?

Figyelt kérdés
Mi baja lenne?
2012. okt. 24. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hamarabb kezdtem(4,5-5 hónaposan),de ez azért még túl korai!Az emésztőrendszere még nagyon nincs megérve a normál táplálékra!

Persze ez alól kivételt képez,ha szigorúan orvosi utasításra történik (ami azért igen ritka).

2012. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kislányom sajna tápos baby ,ettől függetlenül egészséges massziv gyönyörüség.gondoltam elöbb elkezdeném,mi baj lehet?!
2012. okt. 24. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:

megnöveled ezzel az allergia kialakulását.

nem érett még az emésztőrendszer, 4-5 hónapos kor között érik meg az egyéb táplálékra.


nem éri meg kockáztatni pár hét miatt, fejlett már az orvostudomány, bízzál bennük, hisz nem rólad, hanem a gyerekedről van szó. lehet nem lesz semmi baja, de mi van ha igen? mi van, hogy fél éves ekcémás lesz vagy 2 évesen nem lehet neki tejterméket adni mert hasmenése lesz tőle?

anyák akarjuk a legjobbat a gyerekünknek!

2012. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:nem attól válik egy baba éretté a hozzátáplálásra,mert tápszeres vagy anyatejes.Az emésztőrendszer adott+ott vannak az allergizáló reakciók,amikkel nem tudsz mit kezdeni,mert még picike.Ez akárhogy is nézzük nagyon korai még neki.
2012. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én babám is tápszeres volt és gondok voltak a székletével, ezért két orvos is javasolta,hogy kezdjem el 3,5 hónaposan! Szóval azért annyira kategorikusan nem kell kijelenteni,hogy nem szabad!ű

Nyilván nem észnélkül kell elkezdeni!

2012. okt. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam anyatejes volt, tápszerpótlással, de ilyen idős korára már alig tudtam valamit kipréselni a cicimből, és ő nagy baba volt így semmi étel nem volt elég. Ezért mi a Milupa rizspéppel kezdtünk, ami HA-s éa csak pár kanállal vacsira. A gyümölcsöket, azt 4 hós kora után. Szerintem ha nem elég neki a tápi, akkor valamit muszály másképp csinálni, viszont ha semmi gond akkor meg szerintem ne siess.
2012. okt. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még ha tápszeres is, legalább 5 hónapos koráig várnék. Inkább 6. Allergiás lehet, és egy életre megnehezítheted az emésztését is. És egyébként sokkal egyszerűbb tápszerezni, mint főzőcskézni neki, vagy variálni, hogy mikor mit kapjon éppen. Szóval ha orvosi indok nincs, én várnék még.
2012. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!