Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » állandóan éhes vagyok! Mit...

állandóan éhes vagyok! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

5 hetes a kisfiam,szoptatom igény szerint.

azt vettem észre hogy 1-2 hete nagyon megjött az étvágyam.,

állandóan éhes vagyok.,napközben elmegy,na de esti szopi után ami fürdetés után van,na az kegyetlen.eszek vmit, és nem elég, üres a hasam ,mintha nem ettem volna semmit!

még korog is..nem zabálok persze, és nem eszek többet emiatt attól hogy állandóan éhes vagyok,nem híztam,

de ez engem már a sírba visz..

most ettem egy pár falatot,de meg sem kottyant.

változatosan eszek,zöldséget is ,gyümölcsöt is,hús-tejtermék,mindent mértékkel hogy ne legyen hasfájós,

bár most ez mellékes.


mit tegyek ezzel az őrült éhségérzettel?

jah és nem híztam semmit.,78 kg-val jöttem ki a kórházból és most 76 kg vagyok..


most is éhes vagyok,de nem eszek ettől függetlenül már,..

de miért? :(((((((



2012. dec. 24. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl egyél. Az a legjobb éhség ellen. Hidd el, én már kipróbáltam, és bejött!
2012. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális jelenség szoptatás alatt. Én még az elején extrám mennyiségű folyadékot is megittam. Ilyenkor nagyobb szükség van a szénhidrátdús kajákra, én ezeket kívántam legalábbis jobban. Szerintem próbáld ki, hogy eszel olyan mennyiséget, ami mondjuk érezhető is a gyomrodnak. Nem biztos, hogy hízol tőle. Én tényleg zabáltam és nem híztam. A kisfiam leszívott mindent. Én a hajnali szopi után képes voltam túrórudizni, annyira kívántam az édest. Amúgy ez csak az elején ilyen tapasztalatom szerint. Még kicsi a fiad. lehet még be sem állt a kereslet-kínálat. Idővel változik a helyzet. Ne sanyargasd magad addig sem!
2012. dec. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gondold már végig :)

szerinted a tejed miből lesz? :) jó, igaz, ha nem eszel akkor felhasználja a szervezeted a tartalékaidat vagy elapad a tejed, na de ideális esetben többet kell enned, ugye amire neked szükséged van és arra a mennyiségre amiből a babád táplálod...

én rengeteget ettem szoptatás alatt és 10 kilót fogytam, pedig nem vagyok kövér (szoptatás végére kifejezetten sovány voltam)


tökéletesen egyetértek az elsővel, próbáld ki, hogy annyit eszel amennyitől jól laksz, elég biztos módszer :D

egyébként miért nem bízol jobban a szervezetedben???

2012. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!