Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A babátok által elfogyasztott...

A babátok által elfogyasztott ételek mennyisége mikor nőtt meg a hozzátáplálás kezdete óta?

Figyelt kérdés
A lánykám kezdettől fogva 2 dl főzeléket eszik, most 10 hónapos. Volt amikor kicsit többet sikerült kimérnem, és azt is gond nélkül megette. Viszont tömni sem akarom, igen jó húsban van (12 kg, bár 79 cm), szóval mivel 4 órát simán elvan a 2 dl-rel is (persze most már nyilván sűrűbbre csinálom neki a kajáját, nem olyan hígra, mint az elején), ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon már többet igényelne? Nektek mikortól evett többet a babátok?

2013. jan. 21. 21:32
 1/1 BabaHanna ***** válasza:
A kislányom 4 és fél hónapos, de tápszeres így mi már elkezdtük a hozzá táplálást orvosi tanácsolásra 3 hónaposan. Alig evet 1-2 kis kanállal, 2 hét után 2-3 volt most már ott tartunk, hogy naponta kétszer megeszik 10-20 ml szilárd kaját utánna tea és rá egy fél órára megiszik 120 tápszert :D (6400 gramm és 63.5 cm volt 4 hónaposan) de ő még enne, de én nem merek neki többet adni , sztem így is sokat eszik! Szerintem próbáld meg 1 dl vel többet adni neki, hanem kell neki úgy se fogja megenni ! Nálunk azt csinálja hanem kell neki több szembe köp:D
2013. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!