Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás! Imádja, de...

Hozzátáplálás! Imádja, de szenved tőle. (? )

Figyelt kérdés
Kisfia 4,5 hónapos. Imádja az alma-őszibarack bébiételt, a tejpépeket, és a rizspépeket is. Viszont ha eszik, nagyon megszenvedi. Tele lesz szelekkel, és szorulása lesz tőle. Etessem tovább, majd megszokja, vagy hagyjam a fenébe még egy darabig?
2013. jan. 19. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne add neki egy ideig.miért szenvedjen ha nem muszáj.ehet még eleget belőle az életben.amúgy majd 1 hónap múlva próbáld meg neki.adhatsz neki almát vagy banánt is.hátha attól nem lesz baja
2013. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pihentesd picit a témát, és csak ajánlani tudom a pro+kid probiotikumot, nagyon jó cucc.
2013. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feleslegesen ne szenvedtesd, még kicsi, úgy látszik nem érett a hozzátáplálásra, 1 hónap múlva próbálkozz újra!
2013. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valoszinuleg a belei meg nem ertek meg arra hogy megemessze a tejen kivuli dolgokat, egyenlora hagyd ki a hozzataplalast, mert ezzel csak az allergia fele tereled a szervezetet, Lehet 2-3het mulva mar semmi gondot nem fog okozni, es egyszerre csak egyfelet egyen, akar egy hetig is
2013. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, többet ártasz vele....Nem érett még ezek szerint a hozzátáplálásra, később lehetnek ebből problémák: súly, allergia, stb.

A fiam 6,5 hónapos, de nem erőltetem, van olyan nap, hogy 1/3 üveggel megeszik, van, hogy semmit nem fogad el 2-3 napig, de nem erőltetem. Mi nem eszünk semmilyen pépet, nem kell neki (még) barackot eszik üvegese, az almát, sütőtököt, répát, krumplit, céklát én csinálom neki, így sem kell neki, de az üveges sem. Mondjuk anyatejes, igény szerint szoptatott baba, ők állítólag lassabban fogadják el, ha van bőven tejcsi.

Ha egy kicsit fel akarod erősíteni a bélflóráját, akkor hagyj ki 2 hetet és 5-6 napig add a BioGaia cseppet.

2013. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a sütőtök után 5 napig nem volt kakacs, de 3 nap után ha kajál rendesen adom a Leavolac szirupot, hogy ne szenvedjen.

Előző voltam.

2013. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor egyenlőre hanyagolom a dolgot! :)
2013. jan. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!