Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 év feletti babátok aki még...

1 év feletti babátok aki még szopizik is, hányszor eszik egy nap és mikor? Hányszor szopizik? Hány étkezés van kiváltva?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Reggel este szopizik, mindent eszik, amit mi is.

Reggeli szendvics

Tízórai tejszelet, túrórudi, joghurt, süti, keksz

Ebéd amit mi eszünk

Uzsonna gyümölcs

Vacsi , ami az ebéd volt, vagy péksüti, szendvics

2013. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Evett amikor mi is(reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora), a szopik pedig ezek után vagy között voltak(vannak).
2013. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 15 hónapos, és kb. napi 3-szor eszik rendes kaját (nem valami nagy mennyiségeket), és közben egész nap amikor eszébe jut, jön cicizni. De ezt már nem az éhség miatt, inkább mikor unatkozik, vagy fáradt, vagy csak anya hiánya van. Éjjel is csak cicin alszik vissza.

Nekem reggelire nem hajlandó enni semmit, csak szopizik, legfeljebb néhány pici falat kenyeret, vagy pár kölesgolyót.

Ha nem túl későn ébredt, akkor tízóraira eszik egy kis gyümölcsöt.

Ebédre főzeléket eszik, vagy azt amit mi, vacsira meg vagy azt amit ebédnél meghagyott, vagy valami más főtt ételt.

Nap közben néha eszik egy túrórudit, de napi egynél többet nem adok neki.

Ha későn kel (pl. mint ma 9 órakor), akkor van, hogy csak kétszer eszik rendes kaját, és többi szopi.

De azért próbálok neki minnél több normál ételt adni.

Egyébként ha a szeme előtt vagyok, akkor sokszor jön cicizni, de ha nem lát, akkor eszébe sem jut, eljátszik a nagymamával, nagypapáva.

2013. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13 hós.


3x szopizik általában


Reggel avval indít. Rendes reggeli elég későn van, 9 körül, ez kenyér joghurttal. 10órai kimarad. Ebédre eszik mindent, amit mi. Szopizik is egyet délben alvás előtt. Uzsonna gyümölcs és tejszelet esetleg, vagy joghurt. Vacsora szendvics, vagy rántotta, virsli, amit mi is eszünk épp. Alvás előtt is szopizik még egyet.

2013. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A kenyeret/szendvicset hogy eszi? Ti adogatjátok a szájába falatonként vagy a baba feleszegeti a tálcáról? Az enyém többnyire csak szétmaszatolja ha hagyom próbálkozni és alig kerül valami a szájába...


A Nyúl Maga!

Az hogy néz ki hogy megy cicizni a babád? Odamegy hozzád és elkezd cuppogni vagy mit csinál? Én babám sosem jön cicizni, viszont ha én felkínálom neki akkor elfogadja.

2013. febr. 6. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Az én lányom magának tette a szájába, tőlem nem foadta el, gondolom így érdekesebb volt:). Nameg nála még ekkora korában az étkezés csak kiegészítés volt, nem evett mennyiséget. Másfél éves korára evett rendes adagokat, akkor már kanállal is és szépen tisztán a falatokat.

2013. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Kenyér: is-is. Joghurttal én adom neki, mert nem akarom, hogy maszatoljon :) Szóval belemártom, és ő nyitja a száját. Viszont vacsorára kis katonákra vágom, és akkor önállóan eszi.

2013. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy csinálja, hogy odajön, és mondja, hogy tete-tete (cici), és kapaszkodik föl. Meg van mikor a ruhámat is húzgálja. Általában akkor jut eszébe, ha bemegyek a szobába, és leülök a kanapéra, mert ott szokott szopizni.
2013. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!