Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babámnak mivel...

8 hónapos babámnak mivel kenjem meg a kenyerét, teavajjal, vagy margarinnal?

Figyelt kérdés

Ti milyen margarint használtok egyébként? Én kicsit tartok a hidrogénezett nyavajáktól, ezért gondoltam a teavajra.

Otthon sütöm a kenyeret, és mostanában rendesen tátog érte.

Amúgy igény szerint szoptatott anyatejes baba, de már sok mindent eszik, de csak délutánonként.

Főzelékeket, meg gyümölcsöket.



2013. febr. 11. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, tejalapúak, de azok teljes tejből készülnek, sok előfermentáltan (tejfehérje) a vaj pedig tejzsírból....nem mindegy és nehezen emészthető még 8 hónaposan, ahogy más zsírok is.
2013. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem kenem meg semmivel sem :D
2013. febr. 11. 11:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Margarint nem eszünk. Ha nagyon kell, akkor teavajat kenek a kenyérre, abból is próbálom kiválasztani a jobbat. Érdemes elolvasni, mi van ráírva, nem mindegyik az, aminek látszik, vettem már többször olyat, hogy kibontva tiszta margarin volt...
2013. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi margarint használunk, ha szendvicset eszünk, és ebből kifolyólag, a kislányunknak is ezt adjuk. Tudom hogy nem túl egészséges, de már nem nagyon van sajnos olyan dolog, amiben nincs hozzáadott vacak.
2013. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves és az ő kenyerét teavajjal kenem vékonyan,de néha kunyerál tőlünk vagy rokonoknál eszik margarinost is.Sokszor medve sajtot kenek rá azt nagyon szereti.
2013. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!