Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák, akik most kezdték/kez...

Anyukák, akik most kezdték/kezdik a hozzátáplálást! Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Múlt héten kezdtem, akkor almát kapott, ma kóstolta a sütőtököt. Úgy láttam ez jobban bejött Neki. :)

2013. febr. 25. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az édeset jobban szeretik a babák, pláne ha anyatejesek voltak addig. A barackpürét is imádta kezdetektől fogva a fiam. Az alma savanyúbb, de egy idő után megszeretik.
2013. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) A barack lesz a következő! Már kíváncsi vagyok hogy fig tetszeni Neki, de szerintem is tuti a siker!! :)
2013. febr. 25. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ma adtam először almát, egy negyedet megevett és kért még :-)
2013. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még csak tervezem. A ti babátok milyen idős?
2013. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!! Nagyon ügyes a Babád? Kisfiú, Kislány?


Utolsó válaszolónak, 5 hónapos a Kiscsajom! :)

2013. febr. 25. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. A kislányom 4 hónapos múlt egy hete, de szerintem hétvégén elkezdjük, persze csak kóstoltatás szintjén. Holnap kérek a doktornőtől, védőnőtől vmi hozzátáplálás-táblázatot, mert már kiment a fejemből, hogy csináltam a kisfiamnál... Arra emlékszem csak, hogy nála az alma után őszibarackot adtam, de pont szezonja volt anno.
2013. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én hétvégén fogok barackot adni. Persze ilyenkor csak üveges babakaja formában ilyenkor februárban... :)


Ti szopi/tápszer előtt, után vagy a kettő szopi/tápi között adtok a Babábak hozzátáplálást?

Én két szopi között. :)

2013. febr. 26. 14:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elütésért és a kusza fogalmazásért.... Most olvastam vissza...
2013. febr. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!