Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy csináljam a hozzátáplálást?

Hogy csináljam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Első kérdésem, hogy szoptatás előtt, után vagy két szopi között?


A második a sorrend... Alma az első ezután szintén gyümölcs, tehát barack jöjjön, vagy zöldség és akkor répa?

Mi az ajánlott bevezetési sorrend?


Köszi a válaszokat!! :)



2013. febr. 24. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szopi előtt először az alma levéből 2-3 kiskanállal majd másnap a dupláját aztán pürésítsd meg és azt is pár kanállal végül amennyit jóízűen megeszik. Én alma után barackot adtam és utána jött a krumpli répa valahogy így.
2013. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp csinálja. Én így csináltam. Először a tízórait kezdtem kiváltani, tehát amikor következett volna a tízórai szopi, előtte kapott gyümölcsöt, utána szopizott. Először a gyümiket sorba vettük tízóraira, amikor elfogytak a gyümik, jöttek a zöldségek ebédre. Tehát kapta a gyümit tízóraira, ebédre a zöldségeket. A zöldséget is szopi előtt adtam. Utána jött az uzsi, szintén szopi előtt. Ez is gyümölcs volt, vagy a maradék főzelék. Minden étkezés kiváltásához kb. 1 hónap kellett. Tehát 1 hónap után evett annyit, hogy nem kérte a cicit.

Mindent adtam neki szépen sorba, kivéve ami puffasztó zöldség. Azokat később kapta. 6 hósan kezdtem hozzátáplálni. Ha van még kérdésed kérdezz nyugodtan.

2013. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kíváncsicska ***** válasza:
Nem fontos almával (gyümölccsel) kezdeni.Kezdhetsz répával, burgonyával is.Fontos, hogy egy ízt minium 3-4 napig adj neki.Én szoptatás előtt kóstoltattam, majd szopi,és amikor úgy éreztem, már megeszeik annyit, hogy elég neki egy étkezésre akkor vizet adtam neki, vagy gyümölcslevet.Nem kell erre annyira rágörcsölni.
2013. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!!

Kedves utolsó! Tudom én, hogy nem kell rágörcsölni és igyekszem is, csak szeretnék felkészült lenni és holnap kezdem a hozzátáplálást. :)


Még vmi eszembe jutott. Van lefagyasztott tejem, ezt a főzelékekhez hozzátehetem majd, igaz?

2013. febr. 24. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én hozzátettem, azzal hígítottam.
2013. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!